Skip to main content

Topic: ..pozdrav svima!!!! (Read 5862 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

..pozdrav svima!!!!

..eto me natrag na forumu..Malo su se posložile životne kockice i krenulo je nekako pa se mogu opet priključiti ovom izuzetnom društvu...malo me zeka vid al bit će opet nekih gradnji a i letenja naravno koliko je to u mogućnosti..Pozdrav Grunfu  jednom od ekipe sa kanala sa kojim sam imao priliku leteti ovo ljeto u ugodnom društvu...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #1
ajde bitno da je bolje, dalje samo ponosno i glavu gore. :)

dobro nam se vratio
struja zakon, nitro USTAV

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #2
..eto me natrag na forumu..Malo su se posložile životne kockice i krenulo je nekako pa se mogu opet priključiti ovom izuzetnom društvu...malo me zeka vid al bit će opet nekih gradnji a i letenja naravno koliko je to u mogućnosti..Pozdrav Grunfu  jednom od ekipe sa kanala sa kojim sam imao priliku leteti ovo ljeto u ugodnom društvu...

pitao sam i druge GDJE SI,
dobro dosao  i NIKADA NE OSAO !

poz.  Iv


Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #4
.hvala majstori! važnoi je da život konačno ide dalje svojim malo boljim tempom..uostalom jedan je i treba ga živjeti, nikad neznamo što nam sutra donosi...nadam se puno boljem...i svima neka bude tako...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #5
 ;) :) ;) :) ;) :) ;) :) ;) :) ;) :) ;) :)

[move]sa HDZom lakse kroz zivot[/move] 8)


Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #7
 :D  :D  :D  :D  :D

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #8
Zlatane, lijepo te je ponovno čitati.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #9
Drago mi je da su zdravstveni reultati bolji. Već sam izrazio želju za planom  PZD mot. jedrilice , pa to činim i ovaj put..
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #10
Dobro nam se vratio Zlatan! Sada bi te najradije zaključao u radionu dok ne završiš još jednu svoju briljantnu modelariju !  ;)


Damir


Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #12
.već duže vrijeme neradim ništa ,ima dosta toga što treba prodati a neide nikako..nešto će već biti sad kad zahladi, to je pravo vrijeme za uvuć se toplu radionu i nešto dobro sklepati...nažalost naši mladi letači neprepoznaju kvalitetno izrađene modele , nekako su skloniji onom kupovnim stvarćicama...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #13
.već duže vrijeme neradim ništa ,ima dosta toga što treba prodati a neide nikako..nešto će već biti sad kad zahladi, to je pravo vrijeme za uvuć se toplu radionu i nešto dobro sklepati...nažalost naši mladi letači neprepoznaju kvalitetno izrađene modele , nekako su skloniji onom kupovnim stvarćicama...


mislim da je glavni problem u $


a pocetnici ionako idu od pocetka....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ..pozdrav svima!!!!

Reply #14
..baš to je izgleda glavni problem većine ...nažalost i u ovom hobiju lova je sve, naroćito za početak....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar