Skip to main content

Topic: FPV pult (Read 23617 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: FPV pult

Reply #18
Daglas ,šteta :'(,odustajem od narudžbe ,kada nema ''thumb mode'',

@Fly  ....odlično zapažanje...hvala  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: FPV pult

Reply #20
kako izgleda thumb mode pult?

Odg: FPV pult

Reply #21
Hej Belas,  to je moja kovanica (Eng.jezik) za korištenje palčeva kod upotrebe TX...trebalo bi biti mjesta za ostale prste,koji pridržavaju TX.
Kako Ti pridržavaš palice TX-a ?...predpostavljam ''clip mode'' (štipalica-način)........LOL.... ;)

note:Kod upotrebe viljuške(peruna) za vrijeme jela...neki koriste ''vlaški'' mode (viljušku pridržavaju sa cijelom šakom)...a neki sa tri prsta,kao olovku...Ti Belas zaključi kako se zove ovaj drugi način.... ;D ;D ;D...pomoći ću ti u povjerenju  ''Gospodski mode'' :) ;) :D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: FPV pult

Reply #22
Ma jasni su mi izrazi, samo ne znam fizicku razliku u pultevima koji omogucuju "thumb mode"

Odg: FPV pult

Reply #23
Poslat ću Ti slike..uskoro ....uživaj u opatijskom suncu....
Ciao :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: FPV pult

Reply #24
Evo Poštovani Belas ,neka se svi malo zabave.Kada je TX na ili u pultu ,onda prsti trebaju prolaz -džep, da bi palčevi imali operativnost..a sve ostalo na slikama je subotnja zabava..Veliki pozdrav iz Splita  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: FPV pult

Reply #26
Stipe Dobro Ti jutro,,riječ je bila o tome može li se upravljati ,kako Ti kažeš ''gonjati'',palcima ako koristiš FPV pult(ovaj gore-spomenuti u izgradnji)...inače, odobravam ,podržavam i podupirem  svaku Tvoju   gonjajuću letačku tehniku....... ;D :D ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: FPV pult

Reply #28
Davore ,ovo izgleda fantastično   :o... a ako te krenu narudžbe,onda neće biti problem konstruirati pult sa slobodnim (izrezanim) prorezima za četiri prsta,a palčevi su na stikovima.Hvala na pažnji.. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: FPV pult

Reply #29
nece biti nista problem, materijal je plexi frost, 5mm, ovaj probni je odlican a ova serija sa koja ce sad ici sa korekcijama ce biti perverzija...za pocetak dvije boje idu