Skip to main content

Topic: J3 CUB SIG 2667 MM (Read 2459 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

J3 CUB SIG 2667 MM

Pozdrav.......
Bavim se avio modelarstvom ima 2 god. i tek sam sad vidio forum.....prije dva mjeseca sam naručio j3 cub sig kit 2667mm i počeo sam gradnju.inače sam iz dubrovnika a ovdje je to nepoznanica......kit je jako dobar i zahtjeva mnogo vremena za izradu.Narucio sam i motor koji planiram staviti na model p bih htjeo malo komentara na to motor je dm 33cc iz hobbyking........evo malo slikica.........


Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #2
Samo naprijed.
Lp,
Alex


Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #4
Eto mene krajem 6mjeseca u Dubrovnik malo da iskusim morski zrak sa letjelicom

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #5
Daj napiši nekakav reviuw na stinger edf, baš si ga gledam malo.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #6
pozdrav  malo kasnim s odgovorima ali žena obaveze i ostalo  :-\ :-\ :-\.Ovdje u dubrovniku ima nas svaga 4 koji se bavimo avio modelarstvom,od toga jedan se bavi samo quadkopterima za snimanje iz ptičje perspektive i tu i tamo naleti.imamo stari aerodrom na travi za korištenje.....stinger jednostavno brz okretan zanimljiv ali nisam bas za edf više tipa cub,stinson reliant,dhc-beaver,cessna i taj tip aviona.......dali ima neki skup miting za rc avione tokom godine???????

Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #7
prati si temu dogadanja i okupljanja ima dosta mitinga, sigurno jedno 15 na godinu na različitim mjestima


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #8
Gospar na vidiku  ;D

Daj mi reci gdje je taj vas aerodrom ??
Dosad sam se bavio samo kopnenim i morskim modelima ali jedina stvar koja me sprijecavala u prosirivanju svojih horizonta na avione jes nedostatak jedne bitne stvari - pogodne lokacije za letenje...  :D

 

Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #9
aerodrom se nalazi par kilometata južnije od aerodroma dubrovnik i samo ga mi odrzavamo stvari kosimo ga da ga mozemo koristit,,,,,,,ako budes dolazio javi se---- ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Odg: J3 CUB SIG 2667 MM

Reply #10
Trenutno studiram u splitu ali odgusta cu ovo ljeto navratit kad vi budete tamo da se malo upoznamo  :)