Skip to main content

Topic: FUNDER AND LIGHTNING (Read 3013 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FUNDER AND LIGHTNING

Evo da vam predstavim letjelicu "FUNDER AND LIGHTNING"iz kučne radione,dakle napravljena od coro-ploče 4mm,

motor:Turbo jet 1250 kv
regler:Hobby 30A
elisa: 9x6 APC
baterija: 11.1 1500mA  25C
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #1
Ja napravio davno i predobra je ali imam prejak motor pa mi je prebrza. Probao s manjim pitch propom pa ali ne ide više dobro.
Odličan i jednostavan dizajn.

Super napravljeno:)

Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #2
Ja sam se sa svojim proslo ljeto naletio, sad visi na zidu u mirovini, jednostavan model i neloš za letenje  :)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #3
Predobro leti,prava uživancija od modela! :D  :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #4
Ja sam ga radio od 6mm deprona ali sam stavio gore profil krilo od 3mm deprona, tak da može i usporiti a da ne padne ko cigla, ali sam stavio neku grdosiju od 85grama motor, tada nisam imao drugi, i stvar je bila malo preteška izgleda. Pa se mora dati malo gasa da leti solidno, a tad mi je bio prebrz.
Inače full jednostavan dizajn, super za početnika, a ako se motor stavi iza, vrlo otporan, pogotovo od coroplasta.

Baš sam skalirao ga, i imam nacrt od 60cm za mikro setup. Trebao bi biti oko 70grama ili manje s većim pokretnim površinama, za letenje po parkiću.
A nikak da sjednem i napravim. A treba mi valjda 2 sata za takav dizajn :-\
Inače jako lijep i meni jedan od najjednostavnijih dizajna.

Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #5
Usput koliko je promjer i masa spremnog za let?

Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #6
Promjer je 80cm,a masa sa svim 700g.
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #7
Poz, dopada mi se i djeluje jednostavno... ako moze uputstvo i detalji kako ga sklopiti i od cega :) bio bi zahvalan...


 :)


Odg: FUNDER AND LIGHTNING

Reply #9
hvala ti... nadam se da ga nije tesko napraviti :) mislim... :))

ako ima koja caka dobro bi mi dosla da olaksa... jer sam potpuni amater i ovo bi bio prvi avioncic...