Skip to main content

Topic: MIG - 15 ako nece nitko ja cu ! (Read 17041 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #46
Quote
Klimov VK-1 engines from Mig-15 jets mounted on the front of trucks to clear snow from airport runways in Russia. Now that’s a snowblower! I wonder how my neighbors would feel about one of these in the driveway?

a dobri su i za avione zgrijat očito :)





tako su i pruge očito čistili nekada  :D,


Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #47
Luda ideja  ..
 
 
 
 

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #48
Nego, što je s našim Ivanom i njegovim Mig-15????
 
 
Toni

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #49
Nego, što je s našim Ivanom i njegovim Mig-15????
 
 
Toni

Toni pitanje na mjestu i u pravo vrijeme,
planirano da opremanje Radione bude danas zavrseno,
Masine kupljene a u Radioni se okrenuti ne moze,
velika Masina za ciscenje Snijega,Kosilica za Travu,Gril,Kontejner pun Kucanskih Stvari iz Minhena,  Exaustor,uz Garazu dogradjena Prostorija gedje ce sve ove stvari da se prebace i upravo sam na gradnji Vrata izmedju Garaze i ove Prostorije - Skladista,

kako vidis moj Toni ne ide po Planu,
ali kraj Mukama je na dohvat Ruke.

SRECNE BOZICNE BLAGDANE ZELI VAM<
Ivan

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #50
Ista situacija i kod mene, kako je poprilicno zahladilo u garazi je sve samo ne ugodno.   :(
I ja bi trebao ugraditi nekakva vrata izmedu garaze i prostorije gdje bi se po zimi moglo nesto raditi, jer ovako je jednostavno prehladno.
Medutim, opet nastali problemi sa slobodnim vremenom tako da i to lagano stoji.
Nadam se da nece jos dugo, jer planiram jos puno toga raditi oko modelarstva ..
 
Ivane, takoder i svima ostalima, zelim vam sretan Bozic i ugodne blagdane.
 
Kristijan-K.
 

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #51
kod mene se radi i čekam lijepše vrijeme Sretan Božič svim modelarima :) :) :)

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #52
Ista situacija i kod mene, kako je poprilicno zahladilo u garazi je sve samo ne ugodno.   :(
I ja bi trebao ugraditi nekakva vrata izmedu garaze i prostorije gdje bi se po zimi moglo nesto raditi, jer ovako je jednostavno prehladno.
Medutim, opet nastali problemi sa slobodnim vremenom tako da i to lagano stoji.
Nadam se da nece jos dugo, jer planiram jos puno toga raditi oko modelarstva ..
 
Ivane, takoder i svima ostalima, zelim vam sretan Bozic i ugodne blagdane.
 
Kristijan-K.
Hvala Kristijan,
pozdrav svima Modelarima,
ovako to izgleda kod mene,
izmedju Garaznih Vrata-lijevo i ulaznih Vrata desno sam imao Vrata za ulaz u Garazu,
ta sam uklonio,u Garazu-koja to vise nije nego Radiona ulazim iz dijela Hodnika koji je produzetak Dnevne Sobe koja mi sada ima povrsinu od 70m2.
uvijek sam zelio imati Radionu pod istim Krovom sa ostalim dijelom Kuce,
sada to imam,
pozdrav,  Ivan


Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #54
Jedan MIG15 je skoro završen(nadam se završetku dok su još hladni dani)tako da sa prvim lijepim vremenom i poleti,biti će i fotografija kad stignem staviti.Raspon i dužina su oko150cm,
turbina je 90mm na 6 li -po ćelija....

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #55
Jedan MIG15 je skoro završen(nadam se završetku dok su još hladni dani)tako da sa prvim lijepim vremenom i poleti,biti će i fotografija kad stignem staviti.Raspon i dužina su oko150cm,
turbina je 90mm na 6 li -po ćelija....

Javi nam kada poletis jako me zanima a narocito tezina gotovog  Modela spremnog za poletanje,sa i bez Baterije ,
pozdrav.iv

 

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #56
nego ... jedno pitanje na koje je vec n puta odgovarano - 64mm fen - koliko je najpreporucljivije suziti izlaz . na 70 - 80% ???
onako usput pitanje

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #57
Radionu si sredio to smo vidjeli, daj nam reci dali si zapoceo gradnju, malo je pompozno najavljeno ali do sada nista, ili ?

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #58
evo jedan filmić star 2 dana, dobio ga na mail.
model se radio 7 godina....

pa možda potakne Ivana na akciju,
i da bude brži od 7 god, jasno  :) ali tako je i sam planirao na početku topica

Quote
ja sam siguran preko Zime jednoga uraditi,nemam mira!

Jet-powered MIG 15 RC plane - maiden flight

model je  ???

dan poslije se uguše u čipsu i koli, i sve 5  ;D
http://tinyurl.com/rccipsikola

Odg: MIG - 15 ako nece nitko ja cu !

Reply #59
Vec sam dovoljno "Nabrusen" i poceo sam sa Crtanjem najpre Konture Modela,
Radiona je u principu spremna ali jos par detalja se dovrsava, Elektrika je provizorna i danas se radi a sutra treba da bude gotova konacna izvedba,Klima stoji spremna za ugradnju ali ce jos da stoji jer sada mi jos nije potrebna,racunam sredinom Maja cu je morati imati u Funkciji,
PROBLEM je sto je moj 28 godina stari BIG LIFT jos u Minhenu a ja pored dva Elektro ovdje ne mogu bez njega pa cu vjerovatno na brzinu Zbigati novoga jer moj stize tek pocetkom Augusta a toliko dugo ne mogu cekati,
on je moja POSLASTICA i bez BIG-a ne mogu,

Gledao sam ovaj Filmic gore,
VISA MATEMATIKA je to,radio sam nekoliko Godina Slobodno Letece Makete Aviona ali ne Lakirane do visokoga sjaja to ne daje Modelu pogotovo Modelu Aviona lijepi izgled,nesto izmedju visoki sjaj i Mat je pravo pa tako mislim i Mikojana zriktati,

Pozdrav, Iv