Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1031791 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #960
Myrcmart ima kineske plasticne šublere, pa ne  mjere tocno ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #961
Ja sutra idem malo u Liku i naravno jastrebi samnom pa ako vrijeme posluzi mozda ih prosecem po friskom zraku , a imam poznatog na plitvicama, to bi moglo biti zanimljivo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #962
kaj se tice 230-250... sto manji to bolje, lakse se provlaci...
govorimo o quadu, ne :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #963
Mrak :)

Ono tvoje cudo sinoc u sobi drzao i pun gas na 3S 65C batki, vuko je ko blesav, istjerao oblak prasine iza ormara :)
RC watmetar kaze peak struje 70A, snaga 850W odnosno 1.14 konja :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #965
Zgodna masina, ja predvecer malo svojeg provozao, onako da ubijem malo dosadu




BLACKOUT - STADIUM CRUISER


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #966
Šokre ne ubijaš ti samo vrijeme nego i puru u rotoru  :) :) :) :)


Odlično majstore.....

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #967
Ogroman dio popularizacije FPV-Quad letenja pripada našem dragom Kreši..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #968
A sta ces moras malo, kad mi je taj FPV odmor zivaca i relaksacija. Bio sam u Lici ovaj vikend i nasao predobre lokacija , ali nemozes ti sa rodbinom, uvijek zurba

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #969
Dag, napali Krešu da sljedeći put opalimo utrku na ovom stadionu. Trasa je biciklistička staza. Ali kao u Bosni.. SAMO TRI KRUGA MAKSIMALNO  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #970
Danas mi stigao 600mw predajnik.Boscam  TS 832. Ništa on nije bolji od 400mw Boscam-a TS 353. Još mu je mana da je baš podložan onim smetnjama koje je kolega Sekile spominjao prije nekoliko postova. Sa 400 mw nisam imao nikad problema sa tim. Jel imao neko ovaj predajnik? I još jedno pitanje. Jel razmišljao iko o onim tiltovanim motorima kao na TBS Gemini? Krećem uskoro sklapati novi mini,pa kontam jel vrijedno pokušaja?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #971
je dobro ako mislis voziti fpv tako da ces konstantno ici prema naprijed, puno ces lakse ubrzat i sve, jedino da hoveriras, morat ces ga vuci prema nazad. Vidim da su nesto pokusavali , ali brzo kao odustali od toga. Mozes napraviti foru kao kolega Dex , kao ruke stavis okrugle cijevi pa nakosis ako zelis i koliko zelis, kad ti dojadi vratis nazad

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #972
Pila napokon slozena i provozana...malac puca od snage...za sada letim na ovim HK 5030 a kada to polomim i nausim ovako ozbiljnine letit u kutiji ima HQ propova.
Malac za sada ima ukupnu masu od 500g s svime na njemu.
Sljedece je samo staviti neki miniOSD za voltazu baterije.


Steta kaj je noc pa se nemoze vozikati po vani.

Hoce li batke od 25c biti dovoljne? Vrijeme leta za sada je u hoveru cca 9min a letuckanje amo tamo nikaj ozbiljno nekih 7mi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #973
Super si ga slozio, bas uredno. A bit ce ok,  samo treba ih imati vise komada, taman kad se ufuras sve ih potrosis

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #974
Recite mi koje FPV kamerice vi koristite,i koje su najbolje po vama? Ako može i link,ili da mi kažete na šta treba obratiti pažnju. Ja sad koristim neku Sony-evu,ali nešto nisam mnogo zadovoljan. Dosta mi se teško oporavlja od naglih promjena svjetlosti. A još sam je platio pofino u odnosu na kakvih ima.
Nisko,niže,...šetnja...