Skip to main content

Topic: Nemogu otvarat 3. stranicu (Read 3876 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nemogu otvarat 3. stranicu

Poštovani upravitelju nešto mi se ćudno dešava sa slanjem poruka ili u pokušaju otvaranja nove teme u samogradnji : kad stisnem "pošalji " pojavim se  ovohttp://www.flyfreak.net/samogradnja/?action=post2;start=0  i nema ni poruke odnosno odgovora a ni nove teme...
 a isto kad hoću otvoriti 3. stranicu "gradi se nova pila " otvori se prazna strana sa ovim:http://www.flyfreak.net/samogradnja/radi-se-nova-pila/30/
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #1
Ako nešto gledaš po SMFu možeš dograditi kad je pročitana privatna poruka?
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #2
Budemo pocistili malo bazu pa ce proraditi.

Staviti cu i novi update za vikend, pa cu onda iskopati ovo za poruke ako ima negdje.

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #3
Hvala majstore i idemo dalje u nove pobjede!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #4
Neznam zasto ali na misinoj gradnji i na mojoj gradnji citabrie nemogu otvoriti trecu stranicu.pise internet  explorer cannot display the webpage.Molio bi admina dali zna u cemu je kvaka.Hvala

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #5
evo slozio sam...neki post sa attachmentom se sjezio
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #6
Ja sad misunu stranucu otvaram ali svoju jos ne mogu.

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #7
Daj link na topic
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #9
Neznam zasto ali na misinoj gradnji i na mojoj gradnji citabrie nemogu otvoriti trecu stranicu.pise internet  explorer cannot display the webpage.Molio bi admina dali zna u cemu je kvaka.Hvala

... zato kaj koristis Mikrosoft internet eksplorer  :'(
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Nemogu otvarat 3. stranicu

Reply #10
Evo slozeno :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24