Skip to main content

Topic: molim riješenje problema od admina (Read 3150 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

molim riješenje problema od admina

poštovanje, možete li mi ovjasnit zašto nemogu postat na svoju temu koja se nalazi u samogradnji; Calipso f5j 400,
htjeo sam postat 2 slike i nešto malo teksta, slike su ukupno 400 kb , znaći nije u tom stvar , zanima me šta je to drugo što je navedeno na slici...
pozzz

Odg: molim riješenje problema od admina

Reply #1
A kaj si htio uploadat?
Sliku u kojem formatu?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: molim riješenje problema od admina

Reply #2
slike su u JPEG formatu isto kao one koje sam i prije dizo, sa mobitela ispim postupkom kako sam i do sad, ali sad neće , probo sam par puta....

Odg: molim riješenje problema od admina

Reply #3
Foker, ako ne ide drugačije, pošalji slike meni, ja ih postam, ti napišeš komentare: diogen151@gmail.com


Damir

Odg: molim riješenje problema od admina

Reply #4
ok popodne vam pošaljem, još ću probat sam, aklo neide, dobit ćete mail.  sad imam obaveze nešto oko faksa pa se javi kasnije
hvala

Odg: molim riješenje problema od admina

Reply #5
stvarno je do foruma, neki bug sa thumbnail generatorom.

Idem sad to istraziti
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24



Odg: molim riješenje problema od admina

Reply #8
Dobio slike od Fokera, probao i - ne ide !  :(
Tada sam ih smanjio sa cca 200 kb na oko 140 i prošlo bez problema!
Sad ga znaj kaj mu je bilo...?
Damir


Odg: molim riješenje problema od admina

Reply #9
evo sve riješeno i posta slike bez beda , nadam se da će bit sve ok dalje... pozzzz i hvala još jednom na pomoći