Skip to main content

Topic: balza, gdje kupiti (Read 19061 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

balza, gdje kupiti

zanima me gdje ima za kupiti balzu, trebalo bi mi od 2 do negdje 5 mm
u bauhausu sam vidio jedino 5mm a to mo je dobro samo za veće modele...

također sam vidio da leo modeli imaju balzu, interesira me jel netko zna gdje blizu zg ili u samom zg ima toga za kupiti?

hvala svima na pomoći
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000


Odg: balza, gdje kupiti

Reply #2
znam, zato sam i naglasio da bi htio iz zagreba neko mjesto....
ako nema nitko onda bi od lea uzeo...
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #3
Ima toga na kubike, a i pili i brusi po želji

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #4
S Leom se dogovoriš i on ti u nekom roku dostavi gdje treba ili pošalje poštom.
Druga ti je verzija RC model u prečkom. Imali su samo 2 mm ali čovjek je rekao prije mjesec-dva da će proširiti ponudu. Usput, Leo ti je i najjeftiniji...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #5


Neznam za sve  cijene ali vrlo velik izbor balze ima vinkoprom iz Vinkovaca . Ima od 1mm

 pa sve do 20 mm i to dosta kvalitetne balze. cijena 1 mm 6,70 kn.

 Često imam neku ekipu kaj ide dole pa mi pošalje. probaj se raspitati ako ti tko ide dole

  Balza je uvoz iz Mađarske. Uvijek imaju skoro sve standardne debljine.

 
Nemam snage da razmišljam.

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #6
Onda su vinkovci ipak najjeftinij....
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #7
Zna biti i u Bauhausu. Ovisi kako naiđeš. Ako su friško napunili police ima raznih debljina. Ali baš nisu revni za update balza polica. Probaj i Žitnjak i Jankomir.

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #8

 Neki dan se čuo sa prodajom u Vinkopromu i saznao da imaju jednom tjedno neki kamion
 

 ili kombi u Zagrebu. Probat ču dogovoriti da nam dopeljau neku količinu. Ako ima interesenata ???
Nemam snage da razmišljam.

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #9
Par listova kupujem svakako :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #10
imas u bauhausu ;D vidio sam ja mislim i tanje balze ali je jako skupa :'(  kod lea ima  balze i  jeftina je.ako salje hp ekspresom dode odma drugi dan tako da ti se vise osplati od lea uzet ili ako ides u slovenju u brezicama kod stefa ili u mibo modleima u logatecu  ;D
pozdrav  ;D

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #11

 Neki dan se čuo sa prodajom u Vinkopromu i saznao da imaju jednom tjedno neki kamion
 

 ili kombi u Zagrebu. Probat ču dogovoriti da nam dopeljau neku količinu. Ako ima interesenata ???

Smrtno ozbiljan i zainteresiran i dalje za par listova. Pleaasee...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #12
Usput, danas bio U Bauhausu na Žitnjaku. Tražio listove 2 mm, ali ima samo par komada katastrofalne kvalitete...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: balza, gdje kupiti

Reply #13
ima li tko kakvih novih informacija gdje nabaviti ok balze u zg ili okolici?
struja zakon, nitro USTAV