Skip to main content

Topic: Letenje na Grobniku (Read 4670 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Letenje na Grobniku

Evo malo slika sa Grobnoka od 24.10. koje sam tek danas dobio pa da podjelimo sa ostalima. Klinci u završili svoje modele pa ih je trebalo isproba i reglirat. Uspješno su završili početnićki tećaj i sad kreću u nove pobjede...

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #1
Moram priznati da su ovo najlepše slike ove sezone.
Sve pršti od radosti i sreće.

Nedajte klincima da čitaju forume!!!!
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #2
neka naka, dok su klinci zainteresirani, dobro je. sad kreću u zimsku školu pa na proljeće će bit tako svaki tjedan. evo i jos koja slika mene starog vuka na djelu tog dana....

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #3
osim ovog velkog sve dugo je bespilotno ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #4
Da, to su klizači konstruktivne građe od oko 70cm raspona krila presvučenih japan papirom, trup je od 5mm izbušenoh špera plankiranog balzom. Prvi modeli koji su klinci napravili, da se upoznaju sa djelovima modela i obradom materijala. Sad preko zime će poćet sa simulatorom a na proleće sa obukom na HLGu. Već su poćeli projekte svojih modela tako da će valjda bit gotovi do proljeća...

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #5
Da, to su klizači konstruktivne građe od oko 70cm raspona krila presvučenih japan papirom, trup je od 5mm izbušenoh špera plankiranog balzom. Prvi modeli koji su klinci napravili, da se upoznaju sa djelovima modela i obradom materijala. Sad preko zime će poćet sa simulatorom a na proleće sa obukom na HLGu. Već su poćeli projekte svojih modela tako da će valjda bit gotovi do proljeća...

ispravak netočnog navoda, klizač je ravno 1 m raspona, provjereno. moj bed... :D

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #6
RC grobnik      evo malo nas na polju,,,,

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #7
ovaj vikend dolazim na grobnik ocete bit tamo u suboto ako ste tamo kazite kad  ponest cu ar modela (germania,f5jn,micro jet,mozda i jos koji )


Odg: Letenje na Grobniku

Reply #8
Netko ce bit tamo sigurno ako ne bude prevelike bure ili kise... Za sebe nisam sto posto siguran , ali ako budem u ri i donekle dobro vrijeme letit cu sigurno. ALi zasada je prognoza losa... Ja cu ti se javit u petak da ti potvrdim...

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #9
ok hvala jer sam sa malog losinja 

 koje modele letite jeli ima sta ozbiljenije  :P

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #10
Ja uglavnom letim me-108 160cm raspona, imam jos par vecih modela ali nisu u letnom stanju  :'( ... A decki znaju doc sa dva hotlinera, drugo uglavnom stiropor i jedrilice, ako dodje kolega sa krka on ima par ljepih modela.

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #11
ok ja cu dones 2do 3 modela
ali ih slazem jos par sok flaiera

Odg: Letenje na Grobniku

Reply #12
nisam mogo doc ovaj vikend ali sigurno sam tamo u pon ili u uto ovaj sad