Skip to main content

Topic: Koji quadcopter kupiti do 300 $? (Read 8399 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #15
rekao sekile da im 9xr stanicu pa bi uzeo samo od njega

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #16
Ja ću ti reći svoje viđenje iako ne letim. Za sada vozim. I imam nešto malo letačkog iskustva, poklonio 4ch heli koji sam imao.
No, nadam se da ćeš uzeti ovaj model što se nudi, jer je dobra stvar za tražene novce, odnosno omjer je bolji nego što novci kažu. Ali bit je ta da me fascinirala ekipa na ovom forumu. Imam neki blagi osječaj da nemaju dva ista quada na ovom forumu. Možda da po imenu, ali po svemu ostalom jok! I to je ono najbolje. Zaista hrpetina entuzijasta kkoja slaže nešto po svom guštu ili jednostavno isprobava nove mogučnosti, ideje, ide za nekim napretkom!
Ekipa pravi ste! 8)
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #17
SLažem se u potpunosti, mene je isto to fasciniralo, toliko da možda i ja nešto počnem slagati :P


Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #19
Nebih mu savjetovao ovaj x525 nikako osim ako odma ne naruci dodatne noge i nosace za motore...
Lp,
Alex

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #20
Primo predaja izvršena sa korisnikom sekile danas popodne. Prezentirano me dojmilo tako da jedva čekam odlično vrijeme vani da mogu guštat.

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #21
Primo predaja izvršena sa korisnikom sekile danas popodne. Prezentirano me dojmilo tako da jedva čekam olidno vrijeme vani da mogu guštat.


To ti je najpametniji odabir!

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #22
Nisi pogriješio, sretno! :)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #23
Mašala!
Neka i ti imaš drona!
Nego kad ti je veleuvaženi Sekile prezentirao svoje umjeće, jesi li i sam malo okušao slast vožnje ili si za prvi puta samo gledio? ???
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #24
nadao sam se da nitko neće pitati. Okušao sam se i sam ali je kvad odmah dobio po nosu :D
Velika je razlika između malog helića i ta solidne mašine, malo mi gas pobjegao i zabio sam ga u nos i potrgao jedan propeler :)

 

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #25
Ja bi postavio jedno obicno pitanje,sto fali RTF modelima,recimo Phantom,na koji ste problem naisli sa stanicom(posto se po svim pricama iscita da je losa),sto nevalja u letu s njim,posto isto taj dojam dajete ljudima,te bilo sta sto ste kod RTF modela nasli da je lose,ako nije problem...

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #26
Imaš temu o njemu tu u fpv sekciji, pa si pogledaj snimke s njega, domaće,
a ima još 100x toliko stranih, od strane profića koji se time bave, pa sam odlučiš jel dobar ili ne ;) 8)

stock stanica baca 2km (uz FPV TX koji reže domet bilo kojem setupu), a dobiješ ju free uz model(inače cijena oko 50€)
toliko nisam siguran ni da moja aurora od cca 350€ baca ....
 

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #27
Oprosti,ali koliko se tog PROFICA moze zvati PROFIC ako leti (snima) Phantomom,i ja sumnjam da ce covjek snimati filmove i ne znam sta,ok nevolite ih iz nekog razloga koji necete navesti,ali po cemu je on toliko losiji za let i uzivanje od ovoga sto je uzeo iDac


Druga stvar:volio bih da se iDac izjasni dali bi sa ikojim modelom isao preko 200m od sebe i preko 100m u zrak(bio ili nebio fpv) a da ga je platio 300$,znate kako "velik" izgleda 30x30cm model na 100m visine(sto svaki Phantom moze,naravno i vise od toga i to radis sa velikom sigurnosti)


A sto se tice dometa Phantomove stanice mislim da bi ne zadovojila svakog pocetnika i hoby letaca kao sto je iDac koji bi letio 20min poslije posla oko kuce,nego i prezadovoljila,stoga kad ljudi pitaju za neki RTF model zasto svi odma uletavaju sa pricom to nevalja nemoj to,to fuj.Recite istinu super je stroj jako siguran,za pocetnika fenomenalan,ali JA sam taj koji ga ne voli iz tog i tog razloga.


Nebude iDac snimao kadrove za filmove Howarda Hugesa (kao niti jedan pocetnik i hobby letac) pa da nece biti zadovoljan sa istime.


I ne pricam samo za Phantoma RTF nego sve RTF gps modele koji su Best Buy za pocetnika.

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #28
Phantom i bilo koji diy multirotor-ko iphone i android
Imaju prednosti i mana,isto tako svako ima svoju klijentelu
Ja san na prvoj stranici reka zasto ne RTF
Npr baterija za fantoma od cca 1000kn ide samo u fantoma,a ima ljudi koji lete vise stvari sa jednon stanicon i jednon baterrijon
Naravno to je samo moje skromno misljenje
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Koji quadcopter kupiti do 300 $?

Reply #29
To je phantom 2 i on nije niti blizu 300$,ali recimo jedinica i fc40 koji se vec daju naci oko 2500kn,sto je blizu tih 300$(polovni) ili quanum nova,koji je isto jedan vrlo dobar RTF strojcek ili blade 350 koji je vec kod nas 2700 potpuno novi i svaki ide na razno razne baterije od 1800 do 2700mAh 3S


Ali mi opet pricamo o ljudima pocetnicima,kojima bi bilo najlakse poceti sa takovom letjelicom koja oprasta razno razne pocetnicke pogreske,da se isti ne preplase i odustanu od ovog hobija.