Skip to main content

Topic: Bixleroljupci, ujedinimo se! (Read 44236 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #15
Ovo mi se sviđa samo nastavi, za nas koji gledamo jako zabavno :D :D, a za tebe malo ljepljenja >:( >:( ako to voliš-Imaš tamo i vratnice od gola pa probaj :) :) :) :)  Već smo razgovarali o tome da letove na livadi začinimo sa natjecanjem svake vrste pa i ovakvim prolazima kroz zadani okvir koji letenje čini zabavnijim i kompetitivnijm :P :P :P :P :P

Ja sam uvijek za fino začinit! Slijetanje na točku, limbo, rezanje streamera (combat), Bixler formacija, bomb drop, ajmo!

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #16
Kaj je, di su novi Bixleri, di su krpeži, jel ima kakvijeh vijesti :D

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #17
Hahaha, evo jedan krpež danas završen :D
Ako vrijeme dozvoli, mogli bi u nedjelju na kanal


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #18
Mi sutra kao pičimo :)

Nedjelju ćemo vidit još kako i što!

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #19
Ok, mene sutra nema, a za nedjelju se lako dogovorimo


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #20
Mouže! Čujemo se još. Ak stigneš stavi kakijeh fotki da gledamo što i kako si napravio!

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #21
Bixler je imao remaiden, sve je u redu. Jedina slba tocka je nosac motora pa sam to sam slozio kako spada. Sutra Jankomir oko dvice!

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #22
Dogovoreno :)
Nisam slikao popravak Bixlera, zaboravio sam, pa ću ga sutra na Jankomiru poslikat, i sve njegove ratne ožiljke :D


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #23
ja sam bio okupiran novim qvadom..moj bix je gotov jos malo folije moram popeglat i toe to.. kad ga speglam stavim slike.. mozda se zaletim sutra do vas ak vam se da nek mi neko posalje pm u kolko i di pa mozda dozujim..mozete me i cimnut na 0914675132 pa da se nadjemo da probamo pile!


Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #25
Jep, tu smo oko 2

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #26
Vidimo se onda


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #27
momci ima faks nisam stigo doc ali ipak sam odvojio pol sata i na livadi ga stisnuo.. bix doslovno ide u vertikalu kolko vam volja a cuje se ko yamaha r1... na full gasu sam ga drzao 12min sto je i vise nego dosta znaci da lagane voznje moze valjda i 40.. ludnica od avionceka..

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #28
Evo, ovo je fotka nakon što je Bix 2 završio na drvetu na livadi kod DIF-a




Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #29
Bix je uspješno pokrpan, a ovo su borbeni ožiljci poslikani danas :)




Sent from my iPhone 4S using Tapatalk