Skip to main content

Topic: Letenje na kraju grada - Prečko RC (Read 49917 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #30
Ekipa...dozvolite mi da vam predstavim novog člana mojeg hangara.... g.Veliki....alias..Diamond 2500 glider..!


[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

[attach=4]

[attach=5]

[attach=6]
j***te led ovo je fakat "big mother fucker" ???

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #31
Ej Djuro....u pravu si, g.Veliki je prava ptičurina...!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #32
kad ces doc u Ivanić? obavezno ponesi tu ptičurinu,oču to vidjet uzivo  ;)
odlicno izgleda! kaj kabina je od karbona?


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #34
bi Ja ali prvo na red dolazi registracija citroena  :-[  onda budem vidio ak kaj ostane idem po PHYNIXa 2000..
al naravno da bi htio ovak nekaj,uffff... zanima me kak to dugo ostaje u zraku sa jednom baterijom??

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #35
kad ces doc u Ivanić? obavezno ponesi tu ptičurinu,oču to vidjet uzivo  ;)
odlicno izgleda! kaj kabina je od karbona?


Ej Djuro, cure ti sline kao i meni kada sam ga prvi put vidio...he..he  ;D  ....kabina je od EPO ali je presvučena karbonom..!


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #37
bi Ja ali prvo na red dolazi registracija citroena  :-[  onda budem vidio ak kaj ostane idem po PHYNIXa 2000..
al naravno da bi htio ovak nekaj,uffff... zanima me kak to dugo ostaje u zraku sa jednom baterijom??


Do sada sa jednom batkom bio sam naj duže oko 40 min., uvelike ti ovisi o vjetru i termalima..!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #38
znaci đubre leti danima  :D to te ja pitam!!! poletiš ujutro i snimas sve do zalaska sunca :D mislim da je 40 min stvarno dovoljno vremena  ::) 
si probal luping radit? on bi trebo radit unutarnji i vanjski luping ko iz šale,tak sam bar procito o njemu!?!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #39
znaci đubre leti danima  :D to te ja pitam!!! poletiš ujutro i snimas sve do zalaska sunca :D mislim da je 40 min stvarno dovoljno vremena  ::) 
si probal luping radit? on bi trebo radit unutarnji i vanjski luping ko iz šale,tak sam bar procito o njemu!?!
ne vjerujem nicem kaj procitam!!!  :D

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #40
ha..ha.. Djuro ..kučo stara, pa to je ptičurina od 2,60 m koja može potegnut do 90 km/h a ti bi s njim radil lupinge ko da je kolibrić...jebla ga majka Djuro baš me zanima koliko če trajat taj tvoj Feniks kad ga uzmeš. :D

P.S. za tvoju informaciju probao sam luping..i to unutarnji...i zbog te gluposti morao sam mjenjati pante na flapsovima i eleronima...cijeli dan posla
       zbog jednog nepromišljenog poteza...ne isplati se Djuro..to je glider..to je lovac na termale...to nije Zagi !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #41
E vidis. Zato te i pitam jer moze on to kak pise!! Znaci drek. Tak i za ovaj pise kaj ja mislim uzet,i lik je napravio loop i otpala mu krila :D
Znam ja cem sluzi jedrilica al ne kuzim zasto pisu onda da moze cuda radit kad nemre. Po ovom opisu koji sam procitao  za tvoj stroj to je 3D avion a ne jedrilica :D
Ma nek  jedu govna cigani lazljivi! A moj phynix ce trajat godinama. Tak i tak nisam imao namjeru letit sa njim nego ga zasarafit na plafon :)
Iskreno meni nisu zanimljive jedrilice,Ja vise volim 3D al tu nemam srece jer sam porazbijao 24 modela zbog smeca od baterija :( a ostalih 4 zbog moje greske :D (mali avijon sa 3xprejakim motorom) :) se sjecas afingera :D to je bio stroj i pol, i jos da nije puko eleron na prvom letu bilo bi gust letit sa tom malom jurilicom. To je islo na pola gasa u vertikalu bez ikakvih problema :)

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #42
Nedaj se Djuro...malo loše letaćke sreče i poneka loša lipica neka te ne obeshrabre jer ipak onaj trenutak kada vidiš svoj avijun kako dere po nebu bez obzira koliko je taj let trajao vremenski i koliko je bio stilski vredan....meni je vredniji od svih onih trenutaka kada sa vrećicom sakupljaš ostatke svog lošeg dana..!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #43
Ekipa dozvolite mi da vam predstavim novog člana mojeg hangara: mala MICRA 3D !


[attach=1]


[attach=2]


[attach=3]


[attach=4]


P.S. Hvala Tomici što mi je prodao ovaj prekrasni mali avijun i na taj naćin mi omogućio da uđem u svijet motornih avijuna...prekrasno iskustvo !



Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #44
...mali video sa probnog leta......Tomica..uspio sam ga spustiti čitavog...nemoš vjerovat !

Micro Show Fly.mp4