Skip to main content

Topic: SD team samogradnja (Read 167139 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SD team samogradnja

Reply #960
To je vjerojatno zato jer u našem sportu nema sponzoruša. A ni sponzora  :D !
U čemu je razlika, kada 22 super-bogata momka natjerava samo jednu loptu i nas ?
U tome što je to interesantno za publiku (sirotinju po tribinama), a ovo naše - samo za nas !

Odgovor na "to je za djecu" dao je nas Frik Saturn1b: "ako je to djetinjasko, ajde ti onda to napravi bolje od mene" !


Damir

Odg: SD team samogradnja

Reply #961
Svaka cast Damire :) Slazem se totalno :)

Odg: SD team samogradnja

Reply #962
Neki dan ja idem malo bacit mini zagija na polje, i baba + deda u basti kopaju, digne baba glavu i kaze dedi, eno ga opet se ide igrat, digne deda glavu pogleda u mene, kad je skuzio da sam cuo  zabio glavu dolje i kopa, dođem ja blize i kazem dobar dan,  da bako idem se igrati,
I mogu vam reci da je puno bolje igrati se nego kopati, trebali bi i vi probat. baba + deda ni a ni b, samo su u tisini nastavili kopat, mislim se ja pa sa jednom nogom ste u grobu i brine vas to sto ja nemam pametnijeg posla a nit me znaju nit poznaju.

Odg: SD team samogradnja

Reply #963
Kada letiš benzinca od dva metra  ljudi su oduševljeni i nitko ne komentira da si djete  :D , znači u prosjeku 99 % frikova su djeca  ::) .

Što je još zanimljivo, u Austrij stvarno nije bed nositi model kroz mjesto ljudi su svjesni da svi imaju svoje sportove i hobije, večinom ne obracaju pažnju..

To je jedan od razloga zašto pri dolasku u Hr. ne nosim modele, ljudi nemaju razumjevanja i to me pratilo cijelo vrijeme bavljenja  avionima jer ne letim benzince od dva metra  ;)

Odg: SD team samogradnja

Reply #964
Sada kada već SD-teamu kvarimo temu našim jadikovkama (kako su nas proglasili odraslom djecom), evo jedan moj:
Letimo sa terase planinarskog  Doma: livada ispod, mi sjedimo na klupama, u jednoj ruci žlica za grah, u dugoj stanica. idilično.

Ja odem malo iza kupiti uobičajenu tekućinu...kad li čujem ekipu za stolom pokraj kako "komentira". Prilazim im onako iznenada i kažem im: ste vidli tamo one tipove ? Odrasli ljudi , a igraju se kao djeca !

Naravno znali su tko sam ja, mene nije teško upamtiti: šutili su i crvenili se. Sjednem napred do naših, okrenem se prema njima i pošaljem im onaj "pivski" pozdrav - uzdravlje !

Damir

EDIT: Ovo je mjesto gdje se to dogodilo:
https://lh4.googleusercontent.com/-zuND9GSQ9-A/U2awJRud7UI/AAAAAAAALZ8/J7gtPGf3sA8/s640/P1240775_stitch.jpg


Odg: SD team samogradnja

Reply #966
Neki dan ja idem malo bacit mini zagija na polje, i baba + deda u basti kopaju, digne baba glavu i kaze dedi, eno ga opet se ide igrat, digne deda glavu pogleda u mene, kad je skuzio da sam cuo  zabio glavu dolje i kopa, dođem ja blize i kazem dobar dan,  da bako idem se igrati,
I mogu vam reci da je puno bolje igrati se nego kopati, trebali bi i vi probat. baba + deda ni a ni b, samo su u tisini nastavili kopat, mislim se ja pa sa jednom nogom ste u grobu i brine vas to sto ja nemam pametnijeg posla a nit me znaju nit poznaju.

jednom nogom u grobu a drugom bome na kori od banane

Odg: SD team samogradnja

Reply #967
Neki dan ja idem malo bacit mini zagija na polje, i baba + deda u basti kopaju, digne baba glavu i kaze dedi, eno ga opet se ide igrat, digne deda glavu pogleda u mene, kad je skuzio da sam cuo  zabio glavu dolje i kopa, dođem ja blize i kazem dobar dan,  da bako idem se igrati,
I mogu vam reci da je puno bolje igrati se nego kopati, trebali bi i vi probat. baba + deda ni a ni b, samo su u tisini nastavili kopat, mislim se ja pa sa jednom nogom ste u grobu i brine vas to sto ja nemam pametnijeg posla a nit me znaju nit poznaju.

jednom nogom u grobu a drugom bome na kori od banane
:D :D

Odg: SD team samogradnja

Reply #968
Dragi moji dečki i prijatelji...dobro je dok govore išta o nama i našim ''igračkama''....zabrinut će mo se kada prestanu..... :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SD team samogradnja

Reply #969
Vama svi govore da se igrate. Kod mene je još gore, svi me ispituju zašto pravim dildu. Pa ti njima objasni da je to nos za dlg - elfa.




Odg: SD team samogradnja

Reply #973
Oh, baš valja taj Runcam 2![emoji4]

Odg: SD team samogradnja

Reply #974
Lijepo to radi, a i leti ok.....