Skip to main content

Topic: SD team samogradnja (Read 168023 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SD team samogradnja

Reply #150
Nakon sitnih problema s gps-om na apm-u radi kao sat....
Testirao u dvorištu iz ruke...nadam se prvom letu za koji dan kad mse ufati vremena.... :) :)

Odg: SD team samogradnja

Reply #151
Daj više video majstore s Bosuta  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SD team samogradnja

Reply #152
Taman se vratio iz Zadra prije koju uru, upravo ljepim zadnje dijelove na trup, sutra ili preksutra ide prvi let u Valpovu kod Makija....
Moram još testirati predajnik 600mw koji ide na njega....(stigao mi danas kad i Makijev...)
Bit će video uskoro... :) [size=78%] [/size]

Odg: SD team samogradnja

Reply #153
Prvi let bixapm-a odrađen u Valpovu, apm sluša sve u 16.... U stab. modu  dica mogu voziti, loiter vrti desni krug r=80m cca, rth vratio ga kći s pola gasa.....nemam što reći bix i apm se druže bez trzavica.... :)


ALI nakon Talona, Skymula, Rayna, Zagija, wolfova meni se osobno nije dojmio......(znam da je početnički model i nisam očekivao puno ali obzirom na njegovu popularnost...)
Da me se pogrešno ne shvati, model je super jeftin, letljiv, lagan, može biti dugo u zraku, lagan za sastaviti, pristupačan i sl.... ali eto meni jednostavno nije legao.......


https://www.youtube.com/watch?v=w6mNSy5EQPo


Odg: SD team samogradnja

Reply #155
APM klonovi su se pokazali vrlo upotrebljivi na avionima.
Treba nam 2 leta da podesimo model, naravno uz pomoc autotuna, nakon toga loiter, RTH sve radi kako treba.


Malo je cudno letjeti u stabilizaciji kao s pomocnim tockovima na biciklu, ali kada se leti FPV oslobadja i dozvoljava uzivanje u pogledu.


Uskoro proba apm mini i ako bude srece mini pro verzije koja se meni najvise svidja zbog standardiziranog konektora.



Odg: SD team samogradnja

Reply #156
Poletio i moj SkyMule, 
stoji vec duze vrijeme (letili 4tm.ovog), danas odlican vjetar pa rekoh da i njega poletim.


No ja ga ne uspjevam letjeti polako, dva motora panjim pa baterija ode za cas,
za svoju velicinu prilicno okretan model.


Stane na zadnje sjediste full sastavljen.





 

Odg: SD team samogradnja

Reply #158
Još malo o bixapm-u, s 4s 3000mah 20c batkom letio 45 min do 14.0v odnosno 3.5v po čeliji.

Odg: SD team samogradnja

Reply #159
Za fpv treba sto duzi flight time,
planiram probati s 5000 4s produziti wolf v4 flight time ( 25-30 min s 3000 4s).


Stane ali na knap.





Odg: SD team samogradnja

Reply #160
Još malo o bixapm-u, s 4s 3000mah 20c batkom letio 45 min do 14.0v odnosno 3.5v po čeliji.

Odlicno! Koliki je AUW bixapm-a?
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: SD team samogradnja

Reply #161
S batkom 4s 3000mah 20c 1210grama....

Odg: SD team samogradnja

Reply #162
Odlične recenzije dečkovi  ;)  Nadam se dobrim letovima i nešto videa kada Slavonija zazeleni
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SD team samogradnja

Reply #163
v4 pojacan,
10" umjesto 8".
1200 kv na 4s bi moralo dati pristojan potisak.

Odg: SD team samogradnja

Reply #164
Živio Maka, sve manje će biti modela koji će Te DOJMITI.. ::) ..sasvim  logično ,jer tvoje dugogodišnje  kompletno tehničko  znanje, u sinergiji sa praktični iskustvom letenja,postaje.... piece of cake....Ništa zato, riješenje postoji a to je 3D.... ;D ...dobro ,dobro znam..tko o čemu ja o.... ;)
LP Tvojima i Tebi.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes