Skip to main content

Topic: cijene snimanje iz zraka (Read 8458 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #1
Čuj, dovoljno je da bacis mobitel u zrak i imas snimanje iz zraka, razlika je u kvaliteti materijala.
Bez ulaganja u opremu nema kvalitete.
A 500 kn će na kraju ispast fotka na livadi pred snimateljevom kućom, na crno.
Guano.

 

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #2
I Zdravko se izjasnio  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #3
Cijena od 500 kn, na kraju ce se to popesti na puno vise.

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #4
Nisu budale oni sta su utukli puste novce u multikopter, samo tehnologija napreduje toliko brzo i DJI je izbacio tog Phantoma i svaki iduci model im je sve napredniji, a cijena povoljna. Jednostavni su za letit, a sa tro osnim gimbalom i gopro radi cuda. Nazalost to tako ide! Svakako treba znat snimit nesto iz zraka, nije to za svakoga, a onaj koji trazi uslugu snimanja mora sam procijenit da li lik moze snimit kako treba ili ne. Phantom je odlicna spravica za snimanje i odlican flight time ima sta ga cini vrlo pozeljnim. Jedini problem mu je jaci vjetar posto je jako lagan... Danas je situacija "snadji se druze"!

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #5
Isto je sa fotkanjem i snimanjem "običnim"...nekad ti je trebala kamera i troje ljudi da pomogne, danas snimaš sa fotićem od ispod soma € vrhunski video...uvijek će biti đibera koji rade za kikiriki, ali će isto tako uvijek biti onih koji su se na takve ljude opekli pa sada plaćaju "normalnije" cijene.

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #6
Zašto ljubomora??

Nek snima i okreće paru.
Kaj mislite da za 500 kuna snima cjelovećernji film.
500kn je valjda sekunda, ajde možda minuta snimke i par slika

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #7
e da ljubomora na phantoma i gopro :)) hocu reci da treba drzat cijenu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #8
Quote
sta ce se nakraju desiti!?
da ce se a 200-300 kn moci naci osoba za snimanje iz zraka cega god

hocu reci da treba drzat cijenu

razne cijene opreme oko nas se mijenjaju, obično na dole.
zašto bi ove bile fiksne?

ne kužim čemu uopće strka oko oglasa, tko s ovog foruma uopće snima za novce pa je ugrožen?
ako lik hoće snimat i za 200kn, neka. 

ja se ne bunim ako neka cijena usluge ide dole,
 tko zna što bu drugo pojeftinilo sutra radi toga. možda kruh koji jedemo svaki dan ili mlijeko, minuta razgovora mobitelom...
pošto neće platit 20 000 kn za kadar iz zraka za reklamu već 200....

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #9
Tko ti je kriv?  :D
Pa jel si mislio da ćeš sve te papire skupiti za 10 kuna i u godinu dana okrenuti koji milijunčić?   :D

A mogao si samo staviti oglas na njuškalo  :D

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #10
Ja samo znam da će se radi tog phantom-a zakon mjenjat (globalno svuda ne samo kod nas) jer tko god poželi letit uzme to čudo i leti i snima iznad svega živog.. ne kažem da nije phanotm siguran ili što ti ja znam nego je pristupačan i radi solidne snimke... i sada ih sve više i više ima, i naravno da će neko doć na ideju i zaradit od toga... otvaranje firme hrabar potez... s obzirom koliko sam skužio iz jedne druge teme ne postoji zakon koji ti dozvoljava snimat iz zraka.. itd.

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #11
ja da se želim baviti snimanjem iz zraka profesionalno, najmanji bi mi problem bili ovi što snimaju za 200, 300 i 500 kn

uvijek će biti netko sa još nižom cijenom, tako da se boriti protiv toga nema smisla, već se treba truditi svoj proizvod/uslugu poboljšati

bez brige, ne bude nitko snimao reklamu za ledo ili pik za 500 kn, kao što isto nije realno očekivati da netko plati 10000 kn da mu se posnimi iz zraka 3 kadra na svadbi od 20 ljudi (ne kažem da se to neće dogoditi)

s druge strane, tko angažira nekog sa njuškala da mu leti iznad bliže i dalje rodbine i frendova sa ciglom od 2 kile za 300 kn taj si je sam kriv ako ga kasnije budu spominjali po "dobru" :)


Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #12
Ne znaci da "cigla" nece past ako si platio snimatelja 10000kn, nemojte banalizirat.

Isto je, snimanje iz zraka, sa poda, snimanje svadbi, evenata, bilo cega. Svugdje je jasno pojeftinjenje i tako je bilo i bit ce.
Sta ste sad svi usli u diskusiju koja nema nikakvog smisla, samo cete se posvađat 8)

Odg: cijene snimanje iz zraka

Reply #13
Koliko ja poznam ekipu ovdje na Friku jedna ili dvojica imaju u svojoj radnoj knjižici i 'Fotograf', a još jedan ima i 'filmski snimatelj' ili tako nešto.

A za sve one druge, koji kupe neki bolji digitalac, pa odmah misle da su profi fotograf, da ponovim:

http://www.youtube.com/watch?v=nWh_B9hveeI

Ljudi, dosta mudrovanja i natezanja, Blagdani su !

Damir