Skip to main content

Topic: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila" (Read 21351 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #45
Dečki svaka čast,bilo je odlično,vidimo se i drugi put…
baš mi je drago da se događaju ovakava okupljanja kod nas  8) 8)
nažalost nisam imal fotoaparata,da bi nekaj poslikal,ali je zato kolega dex snimal s qvadom ;)
lopata i lus...
Varaždin

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #46
Hvala ekipa u ime organizatora i svoje zahvaljujem na vašem učešću, druženju i uljepšanju današnjeg aeromitinga. Nadam se da če se i nagodinu ponoviti sa još više učesnika!
P.S. mala obavijest na stolu gdje su bili punjaći nekom je ostala baterija pa provjerite kome fali baterija se nalazi kod mene!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #47
Zahvaljujem se u ime dečki iz Koprivnice na ugodnom druženju i gostoprimstvu! ;D
I evo par slika od nas:
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #48
 :) sve pohvale organizatorima i svim učesnicima mitinga
dečki sve je bilo super , gostoprimstvo i kompletan štimung (opušteno)
nadam se i vjerujem da se vidimo još poneki put u još većem i širem sastavu....

lp..    do neke druge prigode


Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #50
Sve +5
 
Zahvaljujem se dečkima na super organizaciji !
Do uploada videa samo jedn zaključak:
 
Bilo mi je super letjeti sa vama......
 
Do idučeg druženja
 
Pozz

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #51
također sve pohvale, bilo je odlično!!!!!


vidimo se drugi tjedan  ;D


uplodam filmić iz zraka, na brzinu sam preletel snimljen materijal i skucal nekaj...
stavim link kad upload završi

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #52
Žao mi je kaj nisam mogao ostati duže :(
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #54
video je PROFI!!!!  ;)     hehe, vidim da sam ti proletio dosta blizu sa svojim žućom :D

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #55
pa evo mali prilog falospevima, ergo moj put u nepoznato čera, je na moje veliko iznenadjenje poćeo i završio u Evropi. Nemrem verovati da 50 km zraćne linije od metropole je veća Europa . Naime kaj ne da ste napravili druženje na europ, ma drek , na svijetskom nivou već ste imali bolju papicu recimo od predstave u  Krškom, koji su debelo tzv. Europa.
Svaka vam dala, jedina falinga je kaj gospoda iz tzv. metropole nisu pohodila vaš krasan aerodrom, koji i nije tak daleko. Valjda su gospoda još na moru ili im se neide u provinciju
joj skoro zaboravih, a sve bi bilo polufalšno da ni bilo vaših curica, žena, a kaj ja znam priležnica etc., jer kolaće fine , ljubaznosti ma i ljepote e tu su one uskočile i valjda ste ih posle predstave i nagradili,(joj nadam se).
evo lepo vas pozdravlam zsamobora

ko leti visoko , nisko padne

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #56
Ovaj video clip je na svjetskom nivou..da ste kojim slučajem u UK, bilo bi više sigurnosnih maršala..nego učesnika.Denis hvala Vam Lijepa...čista uživancija !
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #57
to je takav video, sniman "profi" opremom, svi koji su vidli profi model ostali su bez teksta "kvalitetom" izrade  ;)


još jednom da se zahvalim organizatorima, bilo je predivno!!!

drago mi je da je stvar sa mitinzima krenula!

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #58
to je takav video, sniman "profi" opremom, svi koji su vidli profi model ostali su bez teksta "kvalitetom" izrade  ;)


još jednom da se zahvalim organizatorima, bilo je predivno!!!

drago mi je da je stvar sa mitinzima krenula!

slažem se s tobom Dex ... model koji ruši sve teorije  :D
jedino mi nije jasno zašto ne bi krenuli u proizvodnju ... ak mi pošalješ dimenzije, setup i nacrte ja bi rado gradio nešto takvo višenamjensko  :D

još jednom bravo i svaka čast  5+ organizatorima i prisutnim modelarima

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #59
DeX,zahvaljujući Pongri informiran sam i držim da su  točnost preciznost i skupa izvedba u izradi ''naših'' letjelica ...PRECIJENJENI....osim kamermana ,naravno...lol...
Očekujem još filmskih uradaka.Tks
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes