Skip to main content

Topic: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila" (Read 21320 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #60
Da se zahvalim organizatorima, bilo je odlićno !!!

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #61
DeX,zahvaljujući Pongri informiran sam i držim da su  točnost preciznost i skupa izvedba u izradi ''naših'' letjelica ...PRECIJENJENI....osim kamermana ,naravno...lol...
Očekujem još filmskih uradaka.Tks

nema problema, nacrte šaljem svima tko zatraži, mogu u dxf-u odmah pripremu za cnc rezanje poslati ako neko treba  :)


@ Remote
ako ne izgubim model u bari, bude snimak i iz Preloga....  :)



Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #63
Hvala svim modelarima koju su došli na naš prvi miting u ime svih članova MARTINSKIH KRILA i vidimo se sljedeče godine na istom mjestu i u još večem broju :)
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm



Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #66
a da smanjiš slike ili da parcijalno podijeliš slike ????????????????
ko leti visoko , nisko padne

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #67
kolega se žurio na G.O je pa če morati imati popravni kad se vrati! :-[ :-[ :-[
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #68
Sad sam probao link sa neke užasno spore internet konekcije i uredno radi.
Malo strpljenja i skinut će se, ja na žalost tek dok se vratim u ZG mogu raspodjeliti slike u nekoliko arhiva (to će biti 15. ili 20.)
Slikama ne mislim rušiti rezoluciju jer je dosta modela snimljeno sa velike udaljenosti, ovako se da to približiti i izrezati ostatak, ako smanjim rezoluciju, imate sitan model koji je mutan kad probate zumirati i fotke su neupotrebljive.
kosim...

 

Odg: Modelarski miting 02.09.2012 "RCMK Martinska Krila"

Reply #69
Dobio sam mail od Dropbox servisa, suspendirali su mi download ako ga do sad već nisu i privremeno zaustavili zbog navale na onaj link  ::)
Sad bar znam da drugi put moram nači neki drugi servis. Dok se vratim, nađem bolji način + šaljem USB stick okolo.
kosim...