Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 325159 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #390
Evo jedan kratki noćni let, isprobavanje nove leće...bilo je lagano maglovito, slika je mutna, nisam siguran jesam li promašio focus ili je mutno zbog magle...

http://www.youtube.com/watch?v=YV5ADkpuhfM


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #392
Dag ovo stvarno dobro snima  ;D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #393
evo i mene tu sam manje više samo ekspirementirao sa 60FPS ali to mi sve nekako ne štima prvo me komp zajebava pa onda adobe, 4.put mi se nije dalo rendat meni kao da šteka, kolor korekcija? ovo je užas radit na lošem monitoru kad gledam na poslu gade mi se boje u jednom klipu je tako zeleno užas. al eto za početnika probavam. čini se da moramo u nabavku i7...


http://www.youtube.com/watch?v=M4tGwdfLW0U


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #395
svaki dan u svakom pogledu, letiš sve bolje ( iz jednog bosanskog filma  sa slobodnim prijevodom)  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #396
Sokre ja neznam koje ti droge trosis  ;D ja bi isto papal  :D mora da si ubrzao video kao Charpu >:( 8)

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #397
Ovo mi je jedan od tvojih najboljih.... samim tim sto su uvjeti bili takvi kakvi jesu... svaka cast !

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #398
Ovo mi je jedan od tvojih najboljih.... samim tim sto su uvjeti bili takvi kakvi jesu... svaka cast !

ti sissy ima da drugi puta letis, tvoj quadic je bio jos u najidealnijim uvjetima za onu livadu, nema isprike za slj put  :D

ja cu napravit neki video sutra...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #399
Ja sam bas ispo jucer pi*kica priznam... da mi financije dopustaju nebi bio bad... uzmi u obzir da nemam nijedan rezervni dio :) osim propova....
Cekam suho ipak ;)


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #401
Ide ko strela ! Bravo !
Ukrast cu ti tu stvar kaj svira iza ;)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #402
A mazni ;D btw slj put letis, nema isprike :D


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #404
Ove fpv jurnjave su super, svaka čast!