Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 325417 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #495
Ajd onda da i ja pokažem svoj video uradak. Opet korišten YouTube editor. Podloga možda i nije naj pošto sam to jutros prije posla još završavao :-[ .
Mreznica - 12.04
Mrzlo Polje i Mrežnički brig.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #496
Bravo Šokre, ludilo je ova Mrežnica, super snimke

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #497
Ma to je onako nabrzaka. Zapravo skupljam materijal da na kraju napravim nešto poštenije. Problem je u tome što Mrežnica dosta krivuda i to između brežuljaka (kanjon) te sam time dosta ograničen optičkom vidljivošću (cca 1,5km). Istina, mogao bi unijet waypointe i obavit snimanje potpuno autonomno ili se popet na 250m AGLa ali nekako više volim kada je pod mojom komandom.

Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #498
ma deri momče...Imaš eklipu iz Duge rese pa neka se pravilno rasporede i prate avion  :D 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(




Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #502
Danas sam malo posnimao jedan događaj u Osijeku po vrlo jakom vjetru. Snimke su bile malo treskave na DYS Smart3 gimbalu, ali sam ih dosta dobro uspio stabilizirati u postprodukciji.

Učenici "zagrlili" Tvrđu

 


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #505
Eto zašto vodim spottera sa sobom  :D
Pravi peezdarije u zraku sa homemade avijonom..Snimano sa DVR1000 i iznenadilo me kako dobra slika. Zaslužio si ručak prijatelju
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(