Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 325316 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #645
hehe, ma udarala je burica nije baš bilo ugodno letit, airframe zagi 160  :D
Leti samo leti :-)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #646
Vidi se da ga baca malo,zato STORM pomaze,al kad bi izbjegavali svaki vjetric kad bi onda letjeli xD,kolko potegne zagi u zraku s lipicom?

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #647
Zadnjih mjesec-mjesc i pol idem češće letit i još me vjetar nije pustio na miru, kad radim nema vjetra kad ne radim onda puše, ono kad letiš oko sebe nije greda ako te i sruši moeš po njega a ovako na daljinu je banana


šta se tiče storma sam zadovoljan, praktički u manualki leti bolje kad puše ali ovo testiram mogućnost, ono kad mi se na 2000m upalio RTH nakon nekog vremena sam ha ubacio na kratko u manualku da se skulira jer toliko ga je drmalo da više nije znao kako se izravnat pa se ljulja ko barka  :D :D :D  još se treba poigrat sa ginovima i kutem nagiba.... a sve to najviše radi RTH ako zatreba ostalo se lako vozi u manualki
Leti samo leti :-)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #648
Ja jos nisam uspio svladat storm sto se tice RTH,nisam bas ni pokusavao,al za neku vecu udaljenost kao ovu po meni je obavezan jer ko zna kaj se desi i ode baj baj xD,ko ce ga naci vise.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #649
 A da vidite kako je glup osjecaj kad izgubis video na 4-5 km pa upalis RTH i onda cekas i cekas i cekas i cekas... Gledas u nebo, nista, slusas, nista... Ali meni se svaki put vratio. :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #650
Uh,to mora da je gadno -.-,jos ako ti se slika ne vrati pa neznas dal mu treba malo duze ili je negdje zapeo ili vjetar ili nesto crklo...,gadan osjecaj  ??? .

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #651
Ja sam testirao nekoliko puta RTH nisam bio daleko ali ono smo da ga provjerim i radi zadovoljan sam, samo se još malo poigrat geinovima radi vjetra ali ok ipak je to samo zagi treba to kontrolirat  :D :D


Kolega Daglas kakve preporuke imaš sa geinovima i max kutem nagiba po piču i rolu
Leti samo leti :-)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #652
A nemam pojma vise, davno sam se sa tim igrao i davno se prestao sa time igrat. Ne sjecam se brojaka... Ali ja sam u svakom slucaju kod svakog polijetanja prvo probao rth da kruzi oko mene i onda tek u napad. Da nebi bio fly away iz nekog razloga...



Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #655
Tommee odlican video ;D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #656
Fala  :)

A trudio sam se napisati u opisu videa sve detaljno  :D
Snimano je sa fantomima  :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #657
Ma ja gledam sa Tapatalka pa ne vidim nista osim videa. Idem gledat kroz browser...

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #659
Dobar dobar :)