Skip to main content

Topic: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn (Read 17282 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Ako ništa trude se, pa ovo i nije tako loša cijena s obzirom da s HK-a dođe oko 450kuna s poštarinom. Pa tko želi garanciju i bez moguće zezancije oko RITT-a te carine može probati kod njih.
Sniženje cijene je uslijedilo nakon dobronamjernog maila ;)

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #1
Pohvale i tebi i njima, cijena je stvarno OK  :)
MAK Zapad

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #2
SOLO PRO u HK-u stigao.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #3
Pozdrav

Registrirao sam se radi ovog pitanja samo :

Naime, u zadnjih par dana me JAKO privlaci Solo Pro v2.. sad je problem sta sam dosta kratak sa lovom.. MAX 600kn jer sam narucio neke koaksijalce mini i jos neke sitnice.

Mislio sam narucivat sa ebaya.. nasao sam sa dostavom negdje oko 76$ ~405kn samo pa sam to mislio uzet i nadat se da me nece carinit tako da mi ostane za punjac i par baterijica.
Ali je Moriarty spomenuo sad RITT kojeg se bojim i malo mi je cudno. Ako Pluramaks to ima u slobodnoj prodaji, onda je dozvola izdana ne ? A ostalom dali bi carinili mali paketic kad vide da je RTF helic unutra.. mislim znaju za kaj je stanica.

Procitao sam cijeli "K: Pocetniki Helikopter" topic malo nize di se govori o Solu Pro (pretezito Moriarty) i zanima me jer vidim da nekom nisu carinili sa Hobby Kinga... zar nije to Americka tvrtka, a iz mog iskustva.. te posiljke UVIJEK otvaraju.

Hvala!

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #4
HK-a je daleki istok. Moj je došao bez problema kao i večini. No činjenica je da sa svakim carinikom je drugačije. Na kutiji piše 2.4GHz i u nekoj teoriji bi mogli cariniti. Tj da otvaraju paket i traže RITT. Iskreno smatram da je vjerovatnost mala.

Za Pluramaks tko zna da li je izdana ili nije, vjerovatno je ali za njih kao firmu i za određen broj komada za koje su uredno platili porez(valjda).

No za tvoj primjerek nitko nije platio porez.
A dozvola, možda i je izdana, ali ne na tvoje ime nažalost, pa će ti ako se kojim slučajem dogodi tražiti dozvolu za uvoz u obliku:
200 kuna
i CE certifikata.
*dodatka: i naravno PDV :)

Vjerujem da ti ne budu otvarali, spomenuo sam to kao opciju koja se može dogoditi.
A i vrijednost je mala, a i kutija ti nije tako velika, i ful je lagana.


Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #5
Wow.. brzi odgovor nisam dobio u zivotu  ???

Enivej.. sramim se priznat ali cak se malo 'nadam' da je posta nesto zeznula sa koaksijalcima pa da mi lupe refund  :-X

Neznam.. kolko bi me doslo sa HK-a ? Svaka kuna mi je vazna nazalost.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #6
Pa uzmi ovaj u pluramaksu ako imaju još po 599,00kuna ako želiš garanciju neku.

Preko HK-a ti je 53$+17$ to ti je s jednom baterijom ako se ne varam. A batke su ti po dolar komad ili tako nešto.
Znači 80$ s poštarinom s kojom batkom i poneki rezervni dio.

Oko 450kuna. Pa sad procijeni.

Sada su skoro blizu cijeni HK-a pogotovo ako ti lupe recimo PDV na paket što se dogodi kako rekoh rijetko za takav paket.

Prije su bili 799kuna u Pluramaksu što je bezobrazno skupo.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #7
80$ = 413$.. to je Helic + Punjac i mozda 1-2 ekstra baterije (koje?) sa dostavom ne ?

I kako je tebi 53$ ? Meni je 56$..

Jos jedno pitanje, da to uzimam.. dali bi bolje bilo napravit 3 razlicite narudzbe radi carine ? Ne kuzim.. nikad jos nisam vise stvari odjednom narucivao.

Vjerojatno cu tako.. ako bude RITT pa valjda imam nekog ko ce mi posudit :neznam:

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #8
Ma neće ti cariniti. A razlika ti je premala da sad zbog toga neće ziher gledati. Mada ti je ovo ostalo vrlo mala i mala poštarina.
Pa u biti po tvom nahođenju, nisam pametan u vezi toga.

Samo požuri još malo pa ih nema.

To je mali heli stavi da je 50% vrijednosti kada ga platiš.

Ispadne ti manje ako si više kupovao na HK-u. S vremenom imaš popuste ;)


Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #9
Mislim da cu uzet samo helikoptera zasad pa onda par dana kasnije narucim punjac.. i mozda pokoju bateriju.

Koje preporucas za 1-2$ ?

Znam da se pisalo o tome ali Solo Pro je tako sitan.. kako leti po ne-vjetrovitom vremenu ?

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #10
Quote
Procitao sam cijeli "K: Pocetniki Helikopter" topic malo nize di se govori o Solu Pro (pretezito Moriarty) i zanima me jer vidim da nekom nisu carinili sa Hobby Kinga... zar nije to Americka tvrtka, a iz mog iskustva.. te posiljke UVIJEK otvaraju.

Meni su naplatili ( carina) 70$ * tecaj EUR PDV-a + 9,5 kn obavjest i jos nesto sitno, ne vrijedi racunati da nece biti PDV, tome se mozes nadati kao bonusu. RTTI za tako malu stanicu tesko, no za Tunigy 9x i sl gotovo sigurno.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #11
Eto primjera s PDV-om.
Meni je došao bez PDV-a.
Znači mogućnosti su različite ;)

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #12
Ne kuzim ovaj dio tecaj eura pdv-a. Narucivao sam stvari prek interneta i obicno nakon sto se preracunava u kune 23% iznosa na to.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #13
Ne kuzim ovaj dio tecaj eura pdv-a. Narucivao sam stvari prek interneta i obicno nakon sto se preracunava u kune 23% iznosa na to.

Njihova pogreska u obracunu, to bude rukom napisano na blokicu ( obracun) i nemas se kome zaliti ako zelis preuzeti, tj mozes se zaliti ali zbog 30 tak kuna razlike ne vrijedi.

 

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #14
Ako mi naplate u krivoj valuti, žalim se i ispraviti će to gamad jedna ;)

Mislim naplatili su u krivoj valuti??? WTF :D