Skip to main content

Topic: dexic (Read 2417 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dexic

Nije me dugo bilo na forumu,a bome ni na livadi.Povuko me malo nazad buraz koji je nekidan kupio dexa od denisa a ja sam dobio zadatak da ga poslozim da leti,ko i obicno  :D  Naime nisam jos nista provlacio kroz sami model nego sam prisarafio motore gore i ubacio sve unutra no muce me kanali.Nikako nemogu armat(valjda se tako to naziva) da mi gas bude na polozaju gdje inace i stoji gas.Probo sam sve zive triper kombinacije oko okretanja kanala ali nista.Novi sam u ovome pa neka pomognu znalci  ;D  Evo i koja slika da ne ispadne da samo trabunjam.Pozz Matija  :)
http://postimg.org/gallery/60tkc3do/ed25b011/

Odg: dexic

Reply #1
Niko nema ideju kak rijesit problem?  :(


Odg: dexic

Reply #3
Smanjio sam throttle na najmanje i poigro se s kanalima i uspio sam dobit da mi gas bude tamo di treba bit ali moram cijelo vrijeme drzat ljevu palicu u desno jer ako pustim zgasi se ledica na kk i ne reagira kao da ga nisam armo  ::)  Svejedno hvala i na ovome  8)

Odg: dexic

Reply #4
Evo javljam se nakon nekog vremena,u meduvremenu sam uspio skurit regler,pa dok je doso drugi..  ::)  ugl. sad vidim da cu i motor morat uzet drugi jer je ocito on prdnuo pa je skurio regler  :D  uglavnom,i dalje je isti problem,uspijem ga armat sad ali mi je ruder gas  :'(  svasta sam probo i nista  :-[  HELP!!

Odg: dexic

Reply #5
Koju staninicu imaš?
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: dexic

Reply #7
4 kanal, ruder ti je zaštekan u 3 kanal di je gas, govorim za pločicu kk, pošto neznam kak su kanali na tom multipleks poslagani,
vidim da ga armaš neku čudnu kombinaciju, rudder stavljaš lijevo(gas mora bit smanjen da bi armao) i eleronom ideš lijevo,


armanje se inače izvede samo rudder lijevo il desno, uvjet gas na nuli, tj u minusu


nađi nekog ko pozna multipleks ili nađi uputstva na netu i pročitaj kaj veli proizvođač?


zakaj ti je lijeva palica skroz gore?

Odg: dexic

Reply #8
jao, još bude netko pomislil da je taj frame mojih ruku djelo......

nadam se da znaš da nije...

Odg: dexic

Reply #9
U neznam,  Dex,   goldi80 ga je kupio od tebe, malo rastavio popol i zalijepio. Onda ga je dao meni a ja nisam imao vrijeme da popravim pa sam ga dao dalje, vidim da su ga nešto farbali....

 

Odg: dexic

Reply #10
Denis,budem se igro ali necu nista prije nego motor rijesim posto ne zelim skurit jos jedan regler bezveze  ;)  hvala na odgovoru  ;D  Sto se dexa tice,kao sto denis kaze kupljen je od njega,prijasnju povijest nisam znao do sad tako da..napisao sam dex posto je na poklopcu framea oznaka dex  :D  ja se ispricavam ako sam te uvrijedio ovime posto ovaj nije u stanju "tek iz kalupa"   :-[  a sto se farbanja tice,nismo nis farbali samo su posmirglani oni rubovi jer je bilo sve od smole,farbanje ce doc na red kad odleti koji let  8)