Skip to main content

Topic: Kineski Vbar = FuBar (Read 8628 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kineski Vbar = FuBar

Evo nakon Fu Fightera, Fu Doa stize nam i Fu Bar:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__22343__Mini_FU_BAR_V5_3_4_3_Axis_Flybarless_Helicopter_Control_System.html

Malo ozbiljniji pristup su imali kopirajuci MicroBeast:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__29255__Turnigy_3D_H_3_Axis_Flybarless_Helicopter_Control_System.html

Navodno da se da fleshat Mbeast V3.X.
Razlika je izvana samo u naljepnici i kruzno postavljenim lampicama, a za zavirit unutra ce ga netko morat kupit i otvoriti.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: FU Bar

Reply #1
da, neki dan je bio na hk daily.... identican beastu.... e sad kad pogledas kolko dode, more bit samo bolji od tarota, cisto zbog setupa.... fu bar mi malo cudan.... radije ne.... ali tgy definitivno da... ako cu opet (citaj budem) slagao 450 opet, definitivno ide tgy!!!!

Odg: FU Bar

Reply #2
OMG .....pa kinezima nema kraja ....copy-paste .... :)
dx9-xd8-gobac630


Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #4
Baš vidio prije par dana, potrgo sam se od smijeha :D
FUBAR inače znači Fucked up beyond all recognition, znači staviš to na heli i imaš veselje  :D
Na HF-u i RCG-u su svi postovi koji su govorili o software-u za njega obrisani, znači Mikado špijunira forume i boji se svojih kopija. (čak su i prijetili tužbama vlasnicima foruma, isto je bilo kad je prošle godina izašla prva kopija V-Bara)
Ovaj je očito kopija Minija i navodno da je identičan malom V-Baru :) Jedan je na putu i ide na 450, Mikadov software je skinut, sad samo čekam da dođe iz HK. Aj da i ja probam taj hvaljeni V-Bar :)
Baš me zanima da li će kreknut i Pro verziju pa da i to imamo za 60 dolara  :D
MAK Zapad

Odg: FU Bar

Reply #5
tgy kupljen :) pa bumo vidli kaj je nutra. mozda mini zamorci
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #6
Mikado da download samo ako se prijavis kao korisnik v-bara, naravno koristeci serijski broj sa senzora.
Mislim da serijski brojevi fu-bara nece se moci iskoristiti.
Ne sumnjam da na netu ima raznih inacica PC softwarea i firmwarea s kojima se da eksperimentirat.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #7
to je sve super po meni za 450 itd al da bi stavio na 700,nebi
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #8
Bez brige, imam ja downloadan VStabi software (koji radi i nema "call home"). Zasad niš od Pro-a, ali Express radi. Sigurno će u budućnosti netko skrekat Pro ;)
MAK Zapad


Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #10
kaj ti treba za proa?
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #11
Imam manje više sve (ak pitaš za 450), možda neke sitnice. I moram otić još po šarafe u Imbus
MAK Zapad


Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #13
FU-BAR stigao i radi na Mikado VStabi softwareu  :D
MAK Zapad

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #14
Ide PRO gore?  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24