Skip to main content

Topic: Kineski Vbar = FuBar (Read 8609 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #30
bome i ja sam se tak neak razlijepio :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #31
stigao turnigy 3D-H
U meniju su malo drugacije poslozeni parametri... Ali radi savrseno.. Stavio na 450 6S .. 3gx mu nije do koljena..
Najboljih 50usd ikad ulozenih..definitivno vrijedi
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #32
Kad prode amlpo vise letova i steknem povjerenje isprobat cemo ga na necem vecem.
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #33
Skinuo sam neki crackani Mikado software koji ne traži autorizaciju (ni prošli nije tražio, ali nisam imao pro opcije)
Na unitu je očito već Pro FW, tak da imam bank switching i sve ostale pizdarije na interfaceu za tweakat :)

kenobi daj postaj linkove gdje se moze skinuti krekani soft za ovaj fubar
thx


Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #35
stigao fubar danas probao neki let (trex500)i meni to radi isti k***c ko i sa flybarom
ok jest da sam na FB izgubio puno puno vise vremena setup-irajuci sve to
zasad nekuzim razliku izmedju fb i fbl  :o

 

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #36
Sve ovisi o tome kako letiš, ako hoveriraš i malo letuckaš okolo, tak svejedno kakav ti je heli. Pol ekipe tu s foruma (ak ne i više) bi moglo letit s drvenim sabljama, Futabom 401 i analognim servačima s plastičnim getribama na ciklici i ne bi kužilo razliku između svojih trenutnih super high-end setupa. Al svaka budala ima svoje veselje i ja to razumijem :)
MAK Zapad

Re: Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #37
stigao fubar danas probao neki let (trex500)i meni to radi isti k***c ko i sa flybarom
ok jest da sam na FB izgubio puno puno vise vremena setup-irajuci sve to
zasad nekuzim razliku izmedju fb i fbl  :o
Ali zato imad fubar

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

 

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #38
Sve ovisi o tome kako letiš, ako hoveriraš i malo letuckaš okolo, tak svejedno kakav ti je heli. Pol ekipe tu s foruma (ak ne i više) bi moglo letit s drvenim sabljama, Futabom 401 i analognim servačima s plastičnim getribama na ciklici i ne bi kužilo razliku između svojih trenutnih super high-end setupa. Al svaka budala ima svoje veselje i ja to razumijem :)
ja bih se tu potpisao i reko da je robi jako u pravu.... e sad sto se tice flybara i flybarless filozofije je iako slicna jako drasticno razlicita koje tesko da bi ti mogao objasniti ovako dok to ne osjetis sam.... bilo kako bilo puno si vise kak bi rekli nutra.... bolje te slusa heli, nije inertan, mjenja smjer ko neznam kaj jer nista tak ne mjenja smjer niti se ukopava u mjestu.... bolje te kompenzira i drzi na vjetru i tak miljon jos nekih stvari.... mrletu se neda pisat da pohvali onaj drugi turnigy 3d-h.... evo ljudi nema razlike od beastxa.... leti jebeno na 450 i nadam se skoro probati cak i na sedamstotki, kontroler je fakat brutalan i na kraju krajeva isto tolko jednostavan za postelat.... jako jako dobro leti kak naopak tak u pirueti i na rikverc i svakak.... eto, volio bi probat fubar, bas da vidjamo kakav je