Skip to main content

Topic: Protos 700 (Read 32053 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Protos 700

Reply #76
još shipping, porez itd..

dobra je ponuda za amere ali za nas mi se čini skupo.

znao sam ja naći po ebayu nove p800 sa svime za ispod 1000€

Odg: Protos 700

Reply #77
i to je bez sablji..

Odg: Protos 700

Reply #78
I to je jos uvijek preskupo za ono sto nudi  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Protos 700

Reply #79
Ionako nemam ni za sablje a kamoli za cijeli helic.
Mislim da je cijena batki i sablji u odnosu na 600-tku x2.
Ali eto, ko voli Protose, to je dobra prilika.
Postarina sa HD je uglavnom podnosljiva (136$?!), ali i sve zavrski na carini.
A 1000 Eura sa eu aBay-a je jako dobra ponuda.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Odg: Protos 700

Reply #81
Wespen je imao Protosa 500 pa mu se nije svidio?  >:(
Ak se dobro sjecam nekih slika slagalo ih se na pokretnoj traci u jednom potkrovlju ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Protos 700

Reply #82
Pa imam jednog skrivenog jos uvijek :)
P500 je super, da je slusao ekipu i napravio P550 naprodavao bi ih kao salate.


700-tka mu koliko vidim bas i nejde. Mozda je mali proizvodjac, ali ipak nije se ni potrudio malo marketinski popratiti novi model.
Uz to trziste 700 klase je jako kompetitivno, ima puno novih modela po povoljnijim cijnenama.
Kako kitova, tako i rezervnih dijelova.


Se slazes?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Protos 700

Reply #83
Da, da ...
Očigledno se malo preračunao (Corrado).
Sad je kit sa brainom 899, što znači čisti kit 699$, što je za mali broj prodanih kitova nezgodno.
Mislim da je helić dobar, da imam love uzeo bi ga.
Sad je već par dana na rasprodaji, ali još uvijek ih ima, što znači da ni za tu cijenu ne ide baš.
A u vrijeme izlaska na tržište prve dvije serije su se prodale kao preorderi. I nakon toga ... :-X
Kao da mu je jedino tržište bila ekipa sa foruma (FF) koji su se napaljivali mjesecima.
Da je 550-tka već bi ga imao, tu si u pravu.
Trend je u to vrijeme bio prema većim helićima, a ovo tržište oko 550-tke je ostalo nepokriveno.
BTW pogledao sam na e-bay-u, ali HD sa shipingom i carinom je daleko najpovoljnija kupnja, bar za novi.
Ima ih iz Italije (na e-bay-u) ali je preskupo.

Ma dobar je i Fusion ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Protos 700

Reply #84
Meni je dosta da vidim main gear za 40$ da odustanem  ???
http://www.helidirect.com/msh-main-pulley-protos-max-700-800-p-33809.hdx

Align 700 DFC combo je 1200$ i out of stock je, GAUI X7 ili Agile 7.2 su skuplji za par 100$ pa bolje idu.
Da ne pricam o SAB-u ili Synergy, novi Mikado 690, Alees pa cak i probudjenom JR-u.
Svi imaju kompetitivne 700-tke, ali ako bolje pgoledas imaju i umanjenu verziju u 550 klasi, ali apsolutno svi....

Uz to vecina distributera se buni kako se MSH odnosi prema njima. Kasni, naredjuje sto i u koliko komada moraju naruciti, ima problema sa kontrolom kvalitete itd. Nije ni cudo da je dosta shopova dropalo MSH iz ponude. Zato su i otvorili svoj MSHDirect u USA, iako to nece nikada priznati.
Mislim da mu je to cak i najveci problem.... kaj ces, ciganska posla, umjesto da im lize XXXX, on se bahati  :D :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Protos 700

Reply #85
Pa za tolki komad plastike ... i nije skupo ... :D

Sa dva takva bi mogao napraviti modelarski bansek.
 
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Protos 700

Reply #86
za gustanje i letenje je rex 700 i vise nego dovoljan iako je i on preskup, sve ostalo su preseravanja, iako bi se i ja volio preseravati!!! recimo gaui x7 ili alless, atek tdr?!?!?!? secam se kad ga je shimpa dofurao, jao kaka pila!
T14SGH
Trex 700 DFC VBAR
Durafly P-51 "Old Crow"-

Odg: Protos 700

Reply #87
Wesp, baš si upiknuo jedan od najskupljih dijelova.
Kad gledaš dijelova koji bi mogli otići kod kreša, nisu skuplji od dijelova za bilo koji drugi helić.
Ovi glavni dijelovi jesu skupi, glava, nosač motora i to, ali ovo ostalo i nije (kompletan sklop repnih lopata 25$ - to je manje nego za P500 ...).
Skije su ispod 30$, tak i to je ok.
Ali CNC dijelovi su papreno skupi, a tako su konstruirani da ih je dva - tri, a ne kao kod drugih helića gdje ih je više pa se cijena distribuira (ne treba sve mijenjati - samo neke u slučaju potrebe),

Pitanje je - kak bi to letilo kao 600-tka, 620 sablje i 12S 3300mAh? To bi bilo u rangu težina/potisak kao 550-tka. Ali mislim da bi išlo.
Na HD još dobiješ na tu sniženu cijenu, još 5% popusta ako ostaviš da malo odstoji u košarici.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Protos 700

Reply #88
Prošla baba s kolačima ...
Rasprodalo se.
Kao što si rekao, ima tu par egzotičnih helića, a ja sam prije za takve nego aligna.
Ako tko naleti na rasprodaju ili nađe dobru cijenu na e-bayu, molim da mi pošalje link na pp. :P
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Protos 700

Reply #89
Evo da izvadim temu iz naftalina.
Jer je izasao protos Maxi V2!
Ovaj put sa dva remena. Ima i novih canopyja.
Par slikica:
[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG