Skip to main content

Topic: Protos 700 (Read 31712 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Protos 700

Reply #15
...no comment ???...spooky!
3 x rc helikopter :P


Odg: Protos 700

Reply #17
Nemojte se titlju al mislim da 1. mjesto zasluzuje goblin :D
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18


 

Odg: Protos 700

Reply #19
Evo malo slikica na ovu temu:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]

[attachimg=8]

[attachimg=9]

[attachimg=10]
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Protos 700

Reply #20
i koja bu cijena ovog plasticara? sigurno ko goblin, a trebal bi kostat duplo manje od rexa... ko ta zeme ima za egzotiku.... ja mislim da za 700 ne vredi nis.... tu mac plastike.... onaj rep mi se nikako ne svidja... opet to sam samo ja....  :)

Odg: Protos 700

Reply #21
Ne znam, nakon prekrasnih iskustava sa mini protosom mi je taj msh stvarno prirasao srcu. Napalil sam se na diabola ali nisam računao na ljubav sa minijem...

Odg: Protos 700

Reply #22
Meni je rep bas fora. Strojarski zanimljivo izvedeno.
Ono sto mi se ne svidja je donji frejm koji je plastican i skije u stilu minija iz jednog komada.
Ako bude shrink mod na 600-tku mogao bi mi biti zanimljiv.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Protos 700

Reply #23
minijeve skije su nevjerojatno izdržljive i elastične, ako će biti takve to mi je samo još jedan +

Odg: Protos 700

Reply #24
da ,nema tu puno mjesta za neke čudne komentare , rep je predobar ( bar konstrukcijski) , main gear ko vetrenjača , a 99% sam siguran da nema potrebe za sumljanjem u materijale (alu - plastika) kad je protos u pitanju ....

največui štos bude kad vidimo koliko je teški , tj lagan .....
dx9-xd8-gobac630

Odg: Protos 700

Reply #25
Gorilla gear su najbolji skidovi za 450. Za ostale nemam pojma. Meni je ovaj heli jači od Goblina ovak na prvu, osobno br. 1 sedamstotka na tržištu
MAK Zapad


Re: Protos 700

Reply #27
To je bio plan nakon hawka. Bumo vidli, odluku bi definitivno ubrzala prodaja 600-tke.

No, nakon minija sam se zaljubio u msh tak da sad tiho patim da li p700 ili diabolo. Ima vremena.

Si ti kaj upiko? Vidim prodajes dijelove...

Odg: Protos 700

Reply #28
Ja bih rekao MSH.. Lakše bude dijelove nabavit garant.. Možda malo pričekat da ovi first batch problemi se riješe i onda ga piknut.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Protos 700

Reply #29
Ja bih rekao MSH.. Lakše bude dijelove nabavit garant.. Možda malo pričekat da ovi first batch problemi se riješe i onda ga piknut.

-Jura
+1 na Juru.

To je dobar helic ali treba malo pricekati.

Diabolo je jos bolji ali mi se cini da odnos ulozeno/dobiveno je na strani protosa.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG