Skip to main content

Poll

Da li uvoditi licitaciju na forumu

  • Da.
    12 (52.2%)
  • Ne.
    11 (47.8%)

Total Members Voted: 21

Voting closed: June 13, 2013, 03:27:08 pm

Topic: Prijedlog članovima foruma LICITACIJA (Read 9386 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #15
licitacije hm ?   (tu sve sirotinja  :D ) , na slovenskom forumu imate primjer licitacije sve neki sitniš i drobnarija  (u večini) ,,   interesantna stvar bi bila lutrija . Problem je što se to ne smije  , pa kao vrli političari nazovemo to donacija  određene cifre , pa nakon , petka ili koji se već dana  dešava izlačenje loto brojeva , donira se   predmet  donatoru pod rednim brojem koji je izvršio donaciju dogovorene cifre    ...hehehe , s tim da se redni brojevi odabiru od donatora , a unaprijed se dogovori vrijednost ... broj sudionika itd...

Primjer : Htio bi prodati heli što mi je ostao , ali ne za siću ,   cifra koja bi me zadovoljila je 2200kn   ... e sad ako ima 22 zainteresiranih rezerviraju si broj ,  broj igrača  određuje  cijenu rezerviranog broja , , ...Prvi broj koji  se izvuće na dogovoreni datum na tv izvlačenju lota (bilo koje igre ) je dobitan i naravno sve je transparentno ... i tako bi heli sretnika došao 100 kn ili još i manje ovisno o  broju donatora !!!! :D (Datum izvlačenje se dogovara tek kad su svi uplatili donaciju.)
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #16
Žao mi je što sam potrošio 30 sekundi svog života na čitanje tvog posta, Glavati :D

Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #17
mislim da je licitacija skroz ok prijedlog, a prijedlog Glavatog uopce nije nenormalan već postoji u praksi na nekim forumima.

npr. prodavac postavi cijenu i dogovori se kotizacija.

cijena / kotizacija=broj igrača

npr. 2000/100=20

ko se izvuce dobije stvar.

prodavatelj je dobio zeljeni iznos, sretni dobitnik stvar za 100kn, ostali nisu puno potrosili na pokusaj.

like! :)

ko pita više zna

Odg: Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #18
Mislim da je ovo malo preozbiljan forum (čitaj: prosjek godina je malo viši) od ostalih, pa samim time nepotrebne komplikacije nemaju smisla.
Samo moje mišljenje, neka se nitko ne uvrijedi 8)

Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #19
svakom svoje misljenje naravno.
no ozbiljnost je u oku promatraca ;)

neko bi rekao da su ovaj forum, tematika kojom se bavi i njegovi članovi neozbiljni.
odrasli ljudi koji se igraju letjelicama.

postoji li razlog da se način prodaje unificira ili je moguće da svako prodaje pod svojim uvjetima?
ko pita više zna

Odg: Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #20
Jedna je stvar to kako vanjski promatrači vide ovaj forum, a drugo kako ga vide i koriste sami korisnici. Administratori pokušavaju forum prilagoditi ovima drugima, tako da je u ovoj priči to potpuno nebitno :)

Odg: Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #21
Evo stavljena anketa pa glasajmo,

Anketa traje 7 dana pa će mo se još raspisati o tome.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Prijedlog članovima foruma LICITACIJA

Reply #22
Zasada ništa od licitacije, možda u neko drugo vrijeme kad uđemo u EU

Pošto smo li la sa glasovima  nemamo minimalno 2/3 glasova "ZA" odustajemo od licitacije.



Zaključavam temu, jer je sve ostalo bespredmetno raspravljati.

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C