Skip to main content

Topic: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva (Read 48183 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #105
za ovo vam treba zac.on je na busevcu potpuno samostalno organizirao miting,u sedam dana bez puno filozofije,dosli su ljudi iz cak iz bosne dalmacije slavonije,sve je bilo super.
za one koji neznaju zac je u kolicima.
zato kolege kak bi rekel nas gradonacelnik "treba delat"!!!

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #106
Ako nastavite ovako da se dogovarate sumnjam da ce se nesto konkretnoga izroditi,
sve priredbe ovakove vrste trebaju vremena da bi se pretvorila u tradiciju,pogledajte kako KANAL perfektno funkcionira,
zakazati termin koji recimo odgovara izvjesnom broju modelara a koji bi cinili jezgro okupljanja i tko dodje dobro dosao pa iduce godine ponovo,
zna se tko treba poceti igru !
Mario bez svoga grila nesmije da nedostaje pa Diogen sa svojim Sesirom,a Saraga je svakako tu,ustvari ekipa sa kanala i bit ce sigurno jos dosta njih koje ce doci,program treba zaboraviti jer to netreba da bude aeromiting, jednostavno modelarski piknik !
ugledati se na moga najboljega Pajdasa Mladena,jednostavno je na RCP osvanuo naslov "Air Mreznica" i pogledajte koliko ih vec tamo ima !
sa najbolim namjerama, Iv

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #107
za ovo vam treba zac.on je na busevcu potpuno samostalno organizirao miting,u sedam dana bez puno filozofije,dosli su ljudi iz cak iz bosne dalmacije slavonije,sve je bilo super.
za one koji neznaju zac je u kolicima.
zato kolege kak bi rekel nas gradonacelnik "treba delat"!!!


Hej,pa sto je sa ZAC-om,kakva kolica spominjes ??? ?

Imao sam prometnu sa motociklom i oštetio leđnu moždinu. Slupal sam i glavu ali srećom to su bile samo manje posljedice  ;D 

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #108
Dobro covjek  kaze.udarit temu npr. air vukovar ili di vec bude,napisat od kojeg do kojeg ce se odrzati i onda kako je gosp Zatan rekao neka se svako prijavi da se zna na koliko ljudi se racuna.mislim da je tako najjednostavnije ak idemo negdje tipa one livade sto spominjete.e sad sto se vukovara tice nemogu nista govorit jer neznam proceduru jer je aerodrom.uostalom tko ce zabranit da se ljudi skupe i lete,a za satore odemo kod mene na vikendicu(5-7km dalje) rasirimo satore po dvoristu(tko ne stane u vukendicu) i dovidjenja.I neka opijanje pocne.
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #109
predlazem da to bude 29.11. :D

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #110
mislio sam ako nikome da TEBI  :D :D :D :D
cestitam sretan DAN REPUBLIKE  :D
a i hocu kada dodje.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #111
nekad je to bilo najvece kolinje ili svinjokolja u europi. ;D



Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #114
moj prijedlog je uskrs....
tada imamo nedjelju za dernek i ponedjeljak za oporavak .....

osim ako vi mislite i letiti pa vam ne treba oporavak
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #116
ja sam za bilo koju subotu i nedjelju
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.


Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #118
To je sve peti mjesec, već se bude na veliko letjelo, malo kasno.
 
Takvo okupljanje bi moglo biti otvorenje sezone. Gledam malo kalendar i nekako mi se čini naj prikladniji datum
10. 4. 2010. početak četvrtog mjeseca vrijeme će već biti sasvim ok osim toga subota je pa se može u nedjelju odmoriti.
 
Taj datum bi bio moj ozbiljan prijedlog pa ak se društvo slaže mogli bi nešto iskemijati za taj dan  ;)

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #119
Veliš 10.IV? Pa i to je čuveni datum, tu i tamo još uvijek proleti koja raketa navećer u mom kvartu...

BTW da objasnim jednu stvar svekolikom modelarskom pučanstvu: po mojim saznanjima približno 10%  aktivnih modelara na NFF ima zlu naviku sudjelovati na takmičenjima, što i nije puno ako oni baš TAJ dan budu imali takmićenje , pa ne budu prisutni na našem 'sletu modelarstva i jubito-pilota'

Gledajući prošlogodišnji kalendar takmićenja, svibanj je mjesec u kojem mi najviše fali kamper-vozilo da stignem na sve tekme:domaće tekme i tekme u 'belom svetu' svaku subotu i nedjelju.

Po meni, prvi prihvatljiv datum, ili ako 'očete nadnevak je 19. i 20 lipnja.
Zašto?
Zato jer je završila školska godina, u utorak 22.VI je opet praznik tako da će i ponedeljak biti (ne)radni, ima dakle dovoljno vremena i za oporavak učesnika, pospremanje 'prizorišta' i slićno.

Jedino nas za može zahebati MK i za taj vikend sazvati grupnjak= prvenstvo u recimo free flight kategorijama na otvorenom - što je i do sada bio običaj. No kako rekog na početku, tada otpada nas 10-tak posto uvaženih kolega sa ovog Foruma...

Pa prema tome (dakle ovome što sam ovdje naveo)  umoljavam svekoliko modelarsko pučanstvo da se strpi sa tom lobotomijom oko datuma do sredine prosinca o.g. kada se sastaje MK i izlaze kalendarom takmičenja.

Damir