Skip to main content

Topic: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva (Read 48195 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #120
To je sve peti mjesec, već se bude na veliko letjelo, malo kasno.
 
Takvo okupljanje bi moglo biti otvorenje sezone. Gledam malo kalendar i nekako mi se čini naj prikladniji datum
10. 4. 2010. početak četvrtog mjeseca vrijeme će već biti sasvim ok osim toga subota je pa se može u nedjelju odmoriti.
 
Taj datum bi bio moj ozbiljan prijedlog pa ak se društvo slaže mogli bi nešto iskemijati za taj dan  ;)


I svi u crnim majicama da se raspoznajemo :D :D :D :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #121
U nacelu stoji,nebi bilo lose.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #122
roookkkk roookkkk
sviiikkk sviiikkk rook

prijevod
(valda me bude prošlo do tada ovo)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #124
puno baba kilavo djete.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #125
Kolega u pravu si!
 
Ja sam i dalje za 10 travnja jer nešto mi govori da onda sigurno neće biti takmićenja niti bilo kakvih modelarskih aktivnosti.
 
A za majice, svatko nek si prepusti na volju.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #126
Uredu slažem se ako nema nikakve tekme načelno možemo se složiti za 10 travnja iako da to potvrdimo sačekajmo kalendar i ako je termin slobodan možemo u realizaciju.. dakle ako ste za možemo od sutra krenuti sa orijentirnim predbilježbama da znamo složiti u odnosu na broj ljudi neku financijsku konstrukciju...sutra otvaramo temu" predbilježba" u koju bih vas molio isključivo upisati ime prezime godinu rođenja i grad ili klub iz kojeg dolazite... hvala na suradnji i pozdrav svima
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #127
danas oko 15 sati se organizira aero skup dubrava.
zainteresirani neka dodju iza benzinske u dubravi.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #128
skup je prosao bez incidenata.druzenje je bilo u prijateljskom ozracju.vrijeme idealno.sudionici skupa toni,saraga i plavi neopravdano izostao.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #129
gdje ste cijenjeno pučanstvo? nema me par dana a od predprijava skoro pa ništa... možda je kriv način pa ako netko ima bolju ideju da se otprilike sazna broj zainteresiranih za skup neka je  slobodno plasira... nije ovo bez razloga jer ako krenemo u organizaciju moramo sklopiti neku financijsku sliku a to je najbolje prema broju ljudi...nemorate ako nećete navoditi ime i prezime ali bar nick sa ff bi dobro došao...hvala
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #130
Bez obzira na neaktivnost po ovom pitanju radit će se na tome da se skup organizira.Pravovremeno će pućanstvo biti obaviješteno kada i gdje će biti organizirano i u kom obliku.. hvala svima koji su dali svoje mišljenje o ovoj temi i nadam se da će se večina odazvati skupu...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #131
Bez obzira na neaktivnost po ovom pitanju radit će se na tome da se skup organizira.Pravovremeno će pućanstvo biti obaviješteno kada i gdje će biti organizirano i u kom obliku.. hvala svima koji su dali svoje mišljenje o ovoj temi i nadam se da će se večina odazvati skupu...

kolega.... shvacam tvoju zabrinutost oko ne javljanja na post o predbilježbama ali mislim da je nepotrebna

ako ja mogu u dva dana skupiti 20 ljudi da dođe na kanal na letenje onda jedno ovakvo događanje zasigurno bude imalo veliki odziv.
gledajuci sa svog stajališta zašto se nisam upisao na listu iako sam ti telefonom rekao da sigurno dolazim vjerojatno puno ljudi tako razmišlja...

daleko je 4 mjesec i upisivanje unapred može stvoriti neka očekivanja i onda nagla komplikacija i nedolazak  može dovesti do onoga "a reko si da budeš 100%"

neka te ne sputava to u tvojoj namjeri i s obzirom da preko godinu dana nije bilo nekog veceg organiziranog događanja to bude HIT.
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #132
Složio bi se sa marijom: ne treba biti nestrpljiv, pogotovo kod organizacije ovako velikog skupa.
Znam da se bliži NG i da se sada dogovaraju stavke proračuna nekih gradova i treba na vrijeme uletiti sa projektom ako želiš dobiti koju kunu pomoći, no realno gledajući, živimo od-danas-na-sutra i teško je sada modelarima odlučiti se 'skoro sigurno' da će baš 10.IV moći prisustvovati.

Naravno, ovako velik i ozbiljan skup nije usporediv sa našom zezancijom na Kanalu, jer jedini obavezni dio programa je meteorološka situacija, a sve drugo je hoćeš-možeš-ne moraš i kako god, opet ispadne dobro jer svi blizu stanuju.

Samo strpljivo!

Damir

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #133
bit će sve ok samo da nam u klubu krene na bolje...kad budemo točno znali za termin i program krenut čemo u realizaciju a do tada strpljen spašen; kaže stara narodna...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar