Skip to main content

Topic: Postajte fotografije svog MINIJA!!! (Read 81248 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #270
Sekile kakvu ovo antenu za VTX imas?
to je ovo standardna koja dodje uz VTX ili nes bolje?
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #271
Ma to je klasicna stapic omnica, nemam vise drugih antena pa sam stavio sto sam imao. ok je radi


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #273
slozio novi na x-frejmu  8)


sad brzo treba isprobat 2306 2700KV motore  ;D





Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #275
Daj i mene zanimaju ti motori... Izgledaju predobro da bi bilo istinito.
Za lezajeve na racerstarovim motorsima znam da su losi, ali osim toga sve 5 inace, pa me ovo zanima :D

Sent from my Tesla_Tablet_785 using Tapatalk

keep rippin'
peace

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #276
Ja imam iste takve motore samo 2600kv i odlicni su mi ... s obzirom da nisam niti jedne druge vozio, najbolji ikad  :D
Šalu na stranu, IronicGTI mi ih preporucio znaci da nema greske. I ja sam cuo da moze bit problema s lezajevima, pa sam narucio nove zlu ne trebalo.
No za sad i dalje vrte ko i prvog dana.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #277
Nisam uspio jos cijelu bateriju ispraznit u jednom letu jer me svaki put neki problemcic snasao  :-X
ali na 30% gasa 4S batka 80C 1500mAh lebdi, a cim malo dam gasa ispali ga ko iz topa  8)


sto se tice potrosnje, imam Matek PDB za current senzorom i ako je dobro sto pokazuje, cucla batku nenormalno (namjestio sam ga prema specifikaciji 236, iako se negdje spominje i 220 ali kako jos nisam ispraznio cijelu batku nisam vidio koliko je ukupno potrosio i vratio na punjenju)


za sad mi je u kwodu FC koji je prenocio na drvetu po kisi, pa mislim da malo stuca jer gledao sam log i svakih 30ak sec gyro prestane davat podatke na sekundu i onda se dron cijeli pocne tresti tu sekundu-dvije (iako kad sam prvi put letio sa isklucenim blackboxom nisam imao tih problema, pa sam ga sad iskljucio)


tako da danas iza 17 idem do bolnice vidjet hoce li sad letit kako spada 
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #278
mozda ti je CPU load previsok i zato se gubi kad je upaljen blackbox

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #279
sa blackboxom je na 35%, bez 31%  :-[
ali BF 3.1.7 ima neki problemcic sa logiranjem na SD karticu, nekad mi pokaze 100% CPU load pa u CLI provjerim status gdje je 35% i dalje
nasao na netu da je ispravljen u 3.2 pa cekam sluzbeni release


BTW cestitam na 2. mjestu, steta sta nije bilo 1.
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #280
Dojdem i ja danas iza 17 kod bolnice pa se vidimo.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #281
sa blackboxom je na 35%, bez 31%  :-[
ali BF 3.1.7 ima neki problemcic sa logiranjem na SD karticu, nekad mi pokaze 100% CPU load pa u CLI provjerim status gdje je 35% i dalje
nasao na netu da je ispravljen u 3.2 pa cekam sluzbeni release


BTW cestitam na 2. mjestu, steta sta nije bilo 1.


U tome je sigurno problem bio...35% ponekad zna biti previše, tako je mene mučilo na SPRacing F3 EVO.


Hvala za cestitke, nije bilo sanse nazalost za prvo mjesto - pobjednik je odradio apsolutno svaku voznju savrseno i bez greske :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #282
neces vjerovat moj FC je SP Racing F3 EVO  ???
vrtim 8k/8k i Multishot, znaci to mu je sve previse  ::)
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #283
Stavi 8/4 i ugasi akcelerometar i blackbox i radit ce ko kuca

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #284
Nisam uspio jos cijelu bateriju ispraznit u jednom letu jer me svaki put neki problemcic snasao  :-X
ali na 30% gasa 4S batka 80C 1500mAh lebdi, a cim malo dam gasa ispali ga ko iz topa  8)


sto se tice potrosnje, imam Matek PDB za current senzorom i ako je dobro sto pokazuje, cucla batku nenormalno (namjestio sam ga prema specifikaciji 236, iako se negdje spominje i 220 ali kako jos nisam ispraznio cijelu batku nisam vidio koliko je ukupno potrosio i vratio na punjenju)


za sad mi je u kwodu FC koji je prenocio na drvetu po kisi, pa mislim da malo stuca jer gledao sam log i svakih 30ak sec gyro prestane davat podatke na sekundu i onda se dron cijeli pocne tresti tu sekundu-dvije (iako kad sam prvi put letio sa isklucenim blackboxom nisam imao tih problema, pa sam ga sad iskljucio)


tako da danas iza 17 idem do bolnice vidjet hoce li sad letit kako spada


Motori su banana, ja bas i nisam neki letac i nisam cak ni isao preko 80% gasa, ali baterija curi (5min leta jedva 1300 mAh)
Znaci motori su novi i vec su 3 komada rasklimana, padalo se, ali sa zastitom za motore i ne bas jako posto ni ne letim tako  :'(
Ako mene pitate nemojte ih kupovat, jesu jeftini ko kikiriki, ali koliko love toliko muzike
cini mi se da JMatic ima RS2305S na nesto manje KV i zvuce kao mila muzika u letu :)
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)