Skip to main content

Topic: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a (Read 7036 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #15
Vjerojatno ću uskoro naručiti Realacc (ili Wizard, nikako se odlučiti).  Trebao bi preporuku stanice i prijemnika, te baterije. Predpostavljam 4S bolje uzeti od 3S? I koja je preporuka, uzeti barem 2 baterije recimo? Ipak je jedna samo ~10min leta? Kako pratite kad vam je baterija prazna? Večina imate OSD i pratite voltažu baterije? Na koji način radi buzzer koji javlja da je baterija prazna, tj kaj ak je dron predaleko da ga ne čuješ da pišti?


Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #17
10 minuta leta? HAhahhaahah :D :D :D


Bar 4 baterije minimalno trebaš, 4S. Prazna je kad ne leti više.

Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #18
10 minuta leta? HAhahhaahah :D :D :D

Bar 4 baterije minimalno trebaš, 4S. Prazna je kad ne leti više.


Cemu sarkazam. Relativno sam novi u ozbiljnijem letenju pa imam i takva pitanja. Nitko nije odmah sve znao. Koliko tebi traje onda jedna baterija? 6min? Ili vise/manje od toga?


Ja mislio da leti i s praznom  :P  Nebi bas bilo lijepo da mi recimo iznad sume ili nedaj boze vode krepa. Onda je prekasno

Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #19
Na mini quadu sa 4s 1300mah ti let traje od 3 do 5 min ovisno koliko ga ganjas, a kad je baterija pri kraju mozes znati ili preko telemetrije(ako imas telemetriju) ili stavis beeper da ti svira na određenu voltažu ili namjestis timer na stanici na recimo 4 minute i to je to. Kad se baterija preprazni onda u jako malo vremena ostajes bez motora i quadic pada a velika je vjerovatnost da si unistio i bateriju.  8)




Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #23
SP Racing F3 ACRO ;)

Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #24
Eto, upravo mi stigao RTF Wizard 220 sa ebaya, jer na bangoodu nije bio na zalihama. Jedva cekam ga upogoniti.
PS: kupljen je 6.3. i sad je stigao na kućni prag, bez naplate pdv-a, carine, čak ni onih 4,5kn koje zna naplatiti za small package dok je obična kuverta.

Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #25
Moze link odakle si ga uzeo?


Odg: Eachine Racer 250 FPV, odabir FC-a i RC link-a

Reply #27
imaš sada na bg obadvije verzije ARF i RTF..
prosli tjedan sam kliknuo ARF jer i6 stanicu vec imam..