Skip to main content

Topic: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016 (Read 18414 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #45
ajd ok... onda cool

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #46
Mislim, naveo sam činjenice (očito se nemrete s tim nosit). Igorove napore sam pohvalio, tražio sam ime i lokaciju restorana koju nitko ne navodi, što budi sumnje.
Zed, ovakvo dizanje priče na osobnu razinu je smješno. Ja ne znam što si ti prošao nakon takvog ručka, i ne pada mi na pamet govoriti ti što da radiš.
Prvi put sam na mitingu i završio sam skoro na hitnoj. To su činjenice. Iz tog razloga tražim informacije i to je sve.


Ne napadam Igora, već prozivam MAK Trešnjevka kao organizatora, i to za očiti propust koji se desio.
U prvim postovima sam napisao da prvi nisam za službene prijave i sl. a ti me tu prozivaš nek se ja smirim.
Znaš li da neki ljudi sad još imaju tegobe od nedjelje? To bi trebalo biti svima svejedno? To se ne dešava? Kada nekom na kraju mjeseca odrežu s plaće radi bolovanja, bit će mu lakše kad pročita tvoje postove u kojima pišeš nek se smiri, siguran sam.


Igorove napore sam i sam pohvalio, i prozvao ga jedino za traljavo objašnjenje. To je sve.
Molim te Zed ne diži ovo na osobnu razinu jer stvarno nema potrebe.


Dajte samo informacije od kuda je hrana došla i tko ju je isporučio ? Koji je to restoran?


Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #47
Kaj bar nisi moral ic na posel u ponedjeljak :D


U kojem svemiru je ovo nešto dobro?


I nisam mogao ić letit jer mi stanica ne lovi do kenjare a fpv nisam složio još.

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #48
I da dodam na prijašnje,  ionak nebumo tu niš postigli.
j***t ga, osto je baš onak glupo gorak okus  od ovog mitinga.
Šteta, druženje je bilo OK.
Ponovit ću iz prijašnjih postova,  dajte malo pripazite ubuduće u organizaciji, nije ovo dobro ispalo.

Ak nećete imenovat restač, j**e mi se, znam si i sendviče donest drugi put.


 :)

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #49
O ovoj temi znam samo što sam procitao na forumu..

Razumijem Kešimira, najjadnije je što ste još jednom dokazali koliko ste korumpirani  pa čak i kad "kolegama" dovedete u pitanje zdravlje.

Najvažnije je zaštititi guzicu, ili dvije-tri.

To se ne dešava nidje  osim u Rvackoj, još jednom je dokazano da je jedna guza važnija od 20-30 "kolega modelara"

A ovo sa gulašom se isto tako NE DEŠAVA ako se poštuju pravila ispravnog postupanja sa gotovom hranom, što se mene tice taj restoran treba jednu dobru kontrolu koja nije

podmitiva novcem- novac riješava sve.

A sam dokaz da su svjesni da su sjebali kao pojedinac ili klub je ta da nisu uputili niti poštenu ispriku i objašnjenje  posjetiteljima mitinga - več ono mazanje očiju u jednoj

rečenici .

Obična i iskrena isprika i objašnjenje bi večini ili svima bilo dovoljno.

Lp Zoran

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #50
A osim toga dovoljno je otiči na hitnu i prijaviti trovanje vaše i vaših kolega, nakon toga postupak se pokreče sam od sebe....  Samo da se zna  !

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #51
Odlican video! Mozes mi poslati i onu fotku kaj si ulovio mikraca?

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #52
Imam ja hrpu ali nisam htio dalje dizat temu jer je otisla u krivi smjer tema.
Stavim kasnije u birtiju pod novu temu
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #53
Svaka cast ekipa, skupio se ljepi broj modelara, jako ljepo za vidit....
Steta sta je sve islo na krivu stranu, ja predlazem da se naprvi nova tema sa slikama i videima, da tako ljepo druzenje ima i ljepo poslozenu temu

Lp

Poslano sa mog S5 Neo koristeci Tapatalk

Leti samo leti :-)