Skip to main content

Topic: JAZZ DDG (Read 33267 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: JAZZ DDG

Reply #120
nebum ronil sa multijem al idem na cubu za 2mj pa bum tam ronil....  velim da nije bed vratasca busit nego kuciste

Odg: JAZZ DDG

Reply #121
sretno sa baterijama na avionu i sa kubanskim vlastima dok nosiš špijunsku letjelicu... 8) 8)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: JAZZ DDG

Reply #122
jos me strpaju u cuzu za spijunazu.....  radje samo gopro I ronjenje s delfinima.... a snimanje iz zraka ostavljam nekom drugom  8)

Odg: JAZZ DDG

Reply #123
ma ja se malo šalim,vrijedi probati sam o se informiraj o tom....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: JAZZ DDG

Reply #124
Kada se budeš vračao jadranka će ti sigurno ponovo nalatiti carinu i porez i na gopro i multirotor. :D

Odg: JAZZ DDG

Reply #125
he he reci cu joj da nisam dobio fiskalni racun od nekog Jazavca   ;D


Odg: JAZZ DDG

Reply #127
Ide tebi to majstore :-)

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: JAZZ DDG

Reply #128
ide ide mora.
dok neki pokušavaju sastaviti gimbal da im uopče radi ja imam tvornicu malu skoro. :D
Znaš što mi je najsmješnije, ljudi koji su puno pričali kako treba napravti gimbal i kako je ovo ili ono dobro još uvjek nisu ništa napravili a ekipa sa strane koja ništa nije govorila ljepo kupila gimbale i ima sve i radi im.
A ovi ovdje poziraju pred ogledalom tek. :D :D :D :D

Odg: JAZZ DDG

Reply #129
ej Mike da te pitam. Jel se moze pitch namjestati gore dole u voznji i kak to ide?   tnx


Odg: JAZZ DDG

Reply #131
Šta ima neko i na Krku da leti? :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: JAZZ DDG

Reply #132
Evo nakon više od godinu dana od prestravljana prvog DDG (direct drive gimbal)-a koji je bio testiran u zraku predstavljam i prvo poboljšanje u izradi sa ciljem da se preciznos stabilizacije poveča i smanji težina.
Novi gimbal je duplo lakši od gimbala koje sma do sada radio  težina sa 500 grama se smanjila na 250 i to za varijantu gdije je u težinu uključen i case za gopro.
Poboljšanje je očito i u stabilizaciji slike tj videa gdije novi gimbal dopušta do 6 puta veče gainove nego u startu što je izuzetno bitno za krajnji rezultat.
Novi gimbal je lakši precizniji uz prednost da nema potrebe za balansiranjem kamera kada se stavlja na gimbal sve je več unapred nbapravljeno.
 
Nekima je smetalo što gimbal ima dosta šarafa novi gimbal nema niti jedan šaraf osim onih koji idu u motore.
 





 
evo i video sa 2 osi na quadu:
 
Jazz DDG quad in action
 
Kako i uvjek bez editiranja i ostalih sranja da se vidi svaki segment u letu a ne samo ono što nekom paše.
 
Sada kada malo bolje pogledam, ono što je interesantno onaj moj robusni prvi gimbal i dijelove mogao bi sada iskoristiti za dslr gimbal, za koji smatram da ipak treba veča čvrstoča nego sa gopro kamericu, za koju sam ja prvi gimbal napravio 20 puta jači nego što treba biti.
 

Odg: JAZZ DDG

Reply #133
SUPER SAD IZGLEDA...CIJENA?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.