Skip to main content

Topic: Bixleroljupci, ujedinimo se! (Read 44298 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #165
e to sam te htio i pitat ako može neku preporuku i motora za kasnije cilj mi je sto više ostat u zraku pa ako nije problem da mi napišeš prijedloge sa hk?
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #166
e to sam te htio i pitat ako može neku preporuku i motora za kasnije cilj mi je sto više ostat u zraku pa ako nije problem da mi napišeš prijedloge sa hk?

Što više ostati u zraku? Problem je sa Bixlerom 1 što ne stane veći prop od 6 inča, i jedino što možeš je uzeti motor sa više okretaja, a to samo po sebi nije baš najefikasnije rješenje za ostati duže u zraku.

Ako ciljaš baš na vrijeme leta, bolje bi bilo kupiti adapter kojim se motor digne gore još par inča, pa onda možeš staviti veći prop koji će se vrtiti na manje okretaja a imati dobar potisak.

Svi uglavnom stavljamo gore za početak Turnigyev ili RCTimerov 2826-6 2200kV, lijepo sa njim juri i penje se odlično.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #167
Hvala, a prijedlog baterije sa tim motorom i link na neke propove ako nije greda :'(
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #168
Hvala, a prijedlog baterije sa tim motorom i link na neke propove ako nije greda :'(

Baterija za svaki setup na Bixleru je 2200mAh 3S, koja god tebi paše. Kada ju naguraš u nos aviona CG je taman tu negdje gdje treba biti.
Znači Turnigy, Zippy, što god ti se sviđa (za 2200kV motor ti je dovoljna čak i 20-30C)

Propovi:
TGS 6x4, provjereno i dobro:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__7936___TGS_Sport_6x4E_Precision_propeller.html

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #169
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #170
A baterija je 25-50c 2200 mAh
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #171
Zaboravih jednu stvar
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2165
Sa tim svim kako je gore , penje se okomito dok ga vidiš , a najveca brzina je oko 110 km/h , dok kod obrušavanja ide preko 140 km/h . Ako staviš manji propeler biti ce puno mirniji i duze ces biti u zraku .

Nego si ti letio kad i na cemu ?
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #172
e to sam te htio i pitat ako može neku preporuku i motora za kasnije cilj mi je sto više ostat u zraku pa ako nije problem da mi napišeš prijedloge sa hk?

Što više ostati u zraku? Problem je sa Bixlerom 1 što ne stane veći prop od 6 inča, i jedino što možeš je uzeti motor sa više okretaja, a to samo po sebi nije baš najefikasnije rješenje za ostati duže u zraku.

Ako ciljaš baš na vrijeme leta, bolje bi bilo kupiti adapter kojim se motor digne gore još par inča, pa onda možeš staviti veći prop koji će se vrtiti na manje okretaja a imati dobar potisak.

Svi uglavnom stavljamo gore za početak Turnigyev ili RCTimerov 2826-6 2200kV, lijepo sa njim juri i penje se odlično.

Veci Prop ?

vise jede,
veci obrtni momenat,ako znas sto to sobom nosi,
mislim da grijesis zed-u
Pozz

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #173
Zaboravih jednu stvar
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2165
Sa tim svim kako je gore , penje se okomito dok ga vidiš , a najveca brzina je oko 110 km/h , dok kod obrušavanja ide preko 140 km/h . Ako staviš manji propeler biti ce puno mirniji i duze ces biti u zraku .

Nego si ti letio kad i na cemu ?

Nisam jučer sam naručio bixlera sa hk pa da se pripremim za upgrade bixlera
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #174
Moj ti je savjet da onda narucis dva stiropora . Vjeruj , nije tako lako kao sta izgleda , pogotovo kad budes mislio da znas i mozes . Potvrdit ce ti to svatko iskren .
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #175
Pa i mislio sam naručit samo još jedan kit za rezervne dijelove. Jel valjaju stock servo motori i da li ih je netko mijenjao?
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #176
U zadnje vrijeme je bilo neko zatišje, pa evo da i ja pustim koju fotku sa današnje zajebancije sa Bixlerom.
Bili smo na Savi, u blizini one toplane na Savici, i smjestili smo se uz Savu, tako da su nam jezera Savica odmah preko nasipa.
U principu smo išli malo gađati mete sa zračnicom, ali smo uzeli i Bixlera, reko ako se malo smiri vjetar, možda i bude prilike za koji let...







Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #177
uh, bilo je danas i prolazaka između žica dalekovoda (doduše ne planiranih, ali...) :D
koja je to panika bila, to je trebalo snimit... :D
evo fotke prizora od kojeg se svakom FPV letaču ledi krv u žilama, prolazak između dvije žice sa nekih 15000V :D

 

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #178
video stiže uskoro, samo da ga malo obradim...

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #179
Da li su ti se bar malo nafilale baterije prolaskom
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C