Skip to main content

Topic: Zagi 120 Naked Fpv (Read 11811 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagi 120 Naked Fpv

Reply #16
Znam, ruke su mi se tresle. Što se desilo, išao sam prema sebi i skinuo goggle da sletim. I nisam mogao nać zagija na nebu. Kad sam vratio naočale sam vidio most pred sobom. Ni najmanje nisam htio biti tu gdje sam se našao.

Odg: Zagi 120 Naked Fpv

Reply #17
Dagi kad već imaš na rx-u cirkularnu antenu ,makni sa tx-a stock antenu i stavi isto cirkularnu.

Rezultati će biti znatno bolji.lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Zagi 120 Naked Fpv

Reply #18
Mislis da ja to neznam? Imao sam ja cirkularnu i na modelu ali se raspala. Žicam DavoraVZ da mi slozi nove ali brijem da nista od toga. On je kao i slobodni umjetnici, nemirni duh...
Moram si narucit IBCrazya ali skupljam pare za to i X8. Medutim, ova kombinacija mi se pokazala okej do preko 2 km pa se za sada zadovoljavam time. Zapravo jos nisam ni probao dalje...

Zagi 120 Naked Fpv

Reply #19
Daj Laser ak si prebacio koji snimak uploadaj da vidim razliku u kvaliteti!


Zagi 120 Naked Fpv

Reply #21
A cuj, sve imam osim trupa i ozbiljnijih servaca, samo cekam da malo dobim na likvidnosti...
A gle, X8 ili ZagiXL, ja imam vixu u Sukošanu pa se za ljeto mozemo dogovoriti negdje da napravimo nebo nesigurnim za prolaz galebovima...

Odg: Zagi 120 Naked Fpv

Reply #22
Daj Laser ak si prebacio koji snimak uploadaj da vidim razliku u kvaliteti!

Razlika ti se vidi u dometu , čišćoj slici sa manje pucanja .Pogledaj video tutorial od Ibcrazy koji sam stavio na forum ,objašnjava na čin rada svake pojedine antene.

Lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Zagi 120 Naked Fpv

Reply #23
A cuj, sve imam osim trupa i ozbiljnijih servaca, samo cekam da malo dobim na likvidnosti...
A gle, X8 ili ZagiXL, ja imam vixu u Sukošanu pa se za ljeto mozemo dogovoriti negdje da napravimo nebo nesigurnim za prolaz galebovima...

Ajde planirajte vikend u Zadru. Možemo svi na našu livadu. Ima mjesta za sve. Amer osigurava barbekju  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Zagi 120 Naked Fpv

Reply #24
Dogovoreno!


Odg: Zagi 120 Naked Fpv

Reply #26
Evo jučerašnja snimka sa sve ozbiljnijeg FPVa sa malim Zagijem.
Idem sve niže, sve bliže, sve brže.

http://www.youtube.com/watch?v=6TSm41TH-tQ

Kao što sam rekao Laseru, naravno da maštam o X8 ali na drugu stranu, samo budala bi sa njime išla ovako letiti.
Pa se nameće pitanje što je bolji smjer, X8 sa svim techno đinđama ili najosnovniji Zagi pa da ti ga nije žao i da ga možeš cjediti do daske.

Da li mi fakat treba domet iznad 2 km?

Jedino što mi na ovome fali je HD snimka ala Gopro. Ali kad već to staviš, onda ti je bed letit bez RTH. Pa onda bez current senzora, pa si onda već dobio na težini pa moraš staviti veći motor, veću batku, i nisi ni skužio, već imaš krstaricu... Paradox!!!

Odg: Zagi 120 Naked Fpv

Reply #27
hd 808 kamerica i služi ti kao fpv kamera i snimaš u hd kvaliteti i sve je rješeno. težina 20 g
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Zagi 120 Naked Fpv

Reply #28
Uzeo si ju sa eBaya ili?