Skip to main content

Topic: Zagi XL Fpv (Read 17251 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #30
Super snimka.kada ovaj zagi dade svoje prebaci se na x8.
Dobit ćeš još stabilniji let,jednostavno lansiranje i slijetanje bez posljedica po model i veću nosivost (10000 mah 4s batka)
Mislim da si zaslužio.Zagija ostavi za ludovanje.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Novi Zagi XL Fpv

Reply #31

Super snimka.kada ovaj zagi dade svoje prebaci se na x8.
Dobit ćeš još stabilniji let,jednostavno lansiranje i slijetanje bez posljedica po model i veću nosivost (10000 mah 4s batka)
Mislim da si zaslužio.Zagija ostavi za ludovanje.

:)
Vidimo se na Žumberku!



Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #34
batka? :)

Novi Zagi XL Fpv

Reply #35
Ma nemoguce...

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #36
Vidiš nikada nije dosadno.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #37
uh,
dobro da nije nekome pala na glavu ili šumu zapalila po ovim sparinama ???

kak je ispala, si radio roll/luping ili neki čičak sam od sebe popustio?

Novi Zagi XL Fpv

Reply #38

uh,
dobro da nije nekome pala na glavu ili šumu zapalila po ovim sparinama ???

kak je ispala, si radio roll/luping ili neki čičak sam od sebe popustio?

Poprilicno nerazjasnjen misterij. Nikakve akrobacije nisam radio, samo su najednom komande otkazale i zagi pao ko plahta na zemlju. Nasli ga preko gps lokatora a bateriju ne. Kasnije na gopro snimci vidim kak baterija leti... Danas ju idem potrazit da vidim u kojem je stanju... Da vidis kak je dobro osigurana, nevjerojatno da je izletila...

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #39
E sad da je i na njoj lokator  :D .
Obišli teren mogučeg prizemljenja. Našli gomile smeća "kulturnih" kupača, ali batki ni traga. Po ovome čak je mogla pasti na dio betonskog platoa gdje su HV specijalci izvlačili gumenjake. Sva sreća gdje nema trave i drveća, ali nema nigdje "kratera" a ni tragova crnila. BUSTED!  8)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Novi Zagi XL Fpv

Reply #40

E sad da je i na njoj lokator  :D .
Obišli teren mogučeg prizemljenja. Našli gomile smeća "kulturnih" kupača, ali batki ni traga. Po ovome čak je mogla pasti na dio betonskog platoa gdje su HV specijalci izvlačili gumenjake. Sva sreća gdje nema trave i drveća, ali nema nigdje "kratera" a ni tragova crnila. BUSTED!  8)

Hahaha tako je Bodule, gps lokatori na sve komponente!!!

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #41
Frende znaš pravilo , prije ili kasnije padne.tko nije spreman na gubitak  bolje da i nepoljeće.

Znaš da i boing avioni malo malo pa opadne i to obićno zbog šarafa od 10$ koji nije zamjenjen.

Shit happens!
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Novi Zagi XL Fpv

Reply #42
Da ali je gust kada imas save zbog gps trackera. Baterija je pala, sve je stalo, Zagi njezno ko pero sletio u grane i tracker nas doveo do njega. Bez trackera, bye bye sve...


Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #44
imao potpuno istu stvar. netragom nestala baterija ispala iz zagija.

smiljac i ja letuckamo i u jednom trenutku vidim da nekaj crno ispadne s zagija. ajme, ode prop/motor pomislih..jer batka je bila u kucistu i povezana s cicak trakom a poklopac kucista sljepljen tak da mi je to bilo zadnje na kaj sam mislio da je ispalo. zagi se prizemlji malo dalje i odemo potraziti batku..nasli je? moš mislit  :D

N.E.S.T.A.L.A!

tak da me ovo tvoje nikaj ne cudi. najbolje je kaj sam vidio di je ispala. ok, u laganoj paraboli je pala no nemre past 500m dalje. da, bas su neke te nestajajuće lipice  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.