Skip to main content

Topic: Sky Cruise 2400 jazz mod (Read 39381 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #15

ne brini velik je to motor sa 6 mm osovinom a duboko unutra je 100 x 80 mm šper uljepljen a na tome je iste te dimenzije G11 od 1,5mm nema to kud.
može isčupati jedino cijeli trup ;)

Very nice Mr Badger.

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #16
Nosać za fpv kameru i videolink.



























To bi bile ujedno i sve modifikacije iz vana.
Sada sljedi modificiranje iz nutra.
Mjesto za autopilot moram napraviti, pošto range link ide u rep aviona treba kablove od njega povuči napred do autopilota.
GPS tracker treba isto negdje "sakriti" camera switch za prebacivanje između kamera na gimbalu i FPV kamere i tako to :) ;)

Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #17
Izgleda kao morski pas!

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #18
to kada padne u more da znam di je. :D
Mislim da će domet videolinka oviom modifikacijom biti puno veći.
A pošto je gimbal napred bilo bi mi glupo gledati kroz njega kud letim. :)

Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #19
Pa dobro, mogla bi biti i bocno od njuske platforma za fpv kamericu. Ali ovo je vise stylish.

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #20
Meni je fora dok letim da imam što više aviona u kadru.
Naravno to mislim na FPV kameru .
Prije par godina kada sam počeo sa fpv-o tocnije 2007 godine tada sam na helikopteru imao 2 kamere jedna naprad a druga iza na modificiranom vertikalcu tako da mi je cijeli helić u kadru.
To mi je totalna fora.
U svakom slučaju puno bolje nego da mi samo slika ide.
Naravno sa druge strana ova druga kamera bi bilo bolje da nema ništa u kadru, ali mislim da je na ovom avionu to nemoguče pogotovo s obzirom da planiram sletanje na vodu bitno mi je da je sve sa gornje strane.
Čak sada unutra kada budem radio i postavljao elektroniku sva će biti u gornjem dijelu, baš zbog toga kada sleti na more bilo prisilno ili namjerno da mi ne može doči do elektronike. :)

Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #21
A tako daklem... Onda sve ima smisla! j***te jesi ambiciozan... :)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #22
Hoće li maiden let biti na Šepurinama?.. Daglas skokni za taj vikend. Obavit ćemo foto sesion  ;) .
 A možda naleti na izgubljenog sina!
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #23
Kako stvari trenutno stoje moglo bi biti.
Nadam se da ću ga ipak u zg testirati tako da mogu u šepurinam mirne duše letit.
Fali još samo range link, servo motori, propeleri, regler i to je to što se tiče letjelice.
A za gimbal fale opet motori. ostalo imam.
Sutra idem montirati video link i fpv kameru na onaj nosać i auto pilot flešati na zadnji firmware ako nije i to je to.
Ostalo moram čekati da dođe :( 

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #24
Propeleri? Kaj nije da to ima samo jedan motor.  : ???
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #25

Kako stvari trenutno stoje moglo bi biti.
Nadam se da ću ga ipak u zg testirati tako da mogu u šepurinam mirne duše letit.
Fali još samo range link, servo motori, propeleri, regler i to je to što se tiče letjelice.
A za gimbal fale opet motori. ostalo imam.
Sutra idem montirati video link i fpv kameru na onaj nosać i auto pilot flešati na zadnji firmware ako nije i to je to.
Ostalo moram čekati da dođe :(

Ako ce trebat imam ja rangelink receiver viska, pa se javi, mislim dok ne dode tvoj...

A budi hrabar pa maiden najavi da dodemo navijat!!!!

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #26
Ma nemam ja ništa, naručio sam set od range linka tako da mi ništa ne znaći (sve jedno hvala).
Što se tiče maidena što se tu imam biti hrabar, pa to je je.....ena stiropor jedrilica to leti samo.
To da sam slago gassera od 1800 mm promjera glavnog rototra pa ajde može se nešto razletit.
Al ovo je smijurija, više me zanima onaj dio oko gimbal kako će raditi, jer to je ujedno i glavni razlog za tim avijonom da mogu kvalitetno snimit.
Jer što vrijedi 2 sata u zraku kada mi se sve mrda i trese.
Onda bolje pola sata sa stabilizacijom.

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #27
Propeleri? Kaj nije da to ima samo jedan motor.  : ???

Ma jedan motor ima ali kupio sam više različitih.
Moram probati sa kojim je najefikasniji.
Ja sam jedan od onih koji ne vijeruje baš puno što drugi pišu, ja testiram sve da se sam uvjerim. :)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #28
Drago mi je da je barem neko u takvom financiskom stanju i to može. :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #29
Odi Jazo napisi pricu da glasamo za tebe! Hahahaha