Skip to main content

Topic: izašao novi GOPRO 3+ (Read 22069 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #60
Na ovome tvome linku je 2719,20 + pdv
to je 3399kn s pdv
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #61
koji je prijedlog, da li cu moci snimati dosta kvalitetne vedee sa hero 3 black ili mi treba jos onaj + ?
Black bi izasao 675KM i odbijem 25% tj 168 KM izadje me 507 KM ili ako vam je lakse 253eura...
NEcu da narucim sa neta jer mi jos dodaju poreza oko 150 KM i onda sam skoro na istom.
Ima li nekih savjeta ili da mi kazete gdje nabaviti najjeftiniji gopro ?

Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #62
Provjeri u RONISU, na netu im je cjena 3400, a u stvari dobijes neke popuste i na kraju te ispadne 3100, govorim o 3+ black edition, cjena je sa pdv-om, i jos mozes uzeti na rate bez kamata. Preporuka, odi u ducan u Heinzlovoj

Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #63
Provjeri u RONISU, na netu im je cjena 3400, a u stvari dobijes neke popuste i na kraju te ispadne 3100, govorim o 3+ black edition, cjena je sa pdv-om, i jos mozes uzeti na rate bez kamata. Preporuka, odi u ducan u Heinzlovoj
drug hvala na pomoci... Ja zivim u Sarajevu pa nebih kupovao na rate... Znaci uzeo bih porez na granici nazad, ako je kamera 3100 kn, ja bih je platio kad oduzmem pdv oko 300 eura...
Da li ti je frka da mi das link te prodavnice i na sta bi ja dobio taj popust.
Hvala jos jednom



Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #66
Zasto nije?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #67
zna li itko kako da montiram novi gopro na nadolazeće migove HRZ-a? mislim sa onim stickerom da ce se odljepit odmah nakon uzljetanja a kamoli na dva maha? Onaj carmount nije opcija!
cobalt cage pa nać negdje šaraf    http://store.redrockmicro.com/Cobalt
 iako sumnjam da će pilot dozvoliti išta izvan kokpita
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #68
evo snimka sa gopro hero 3+ black edition :)  malo smo se glupirali na skijanju  :D :D stavite na 1080p HD :) snimka nije nista doradivana samo izrezana :) i jos je youtube smanjio malo kvalitetu  >:(

Harlem Shake -by VRBOVČANI
lp Nikola

Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #69
Da sad ne vrtim po postovima, ako može odgovor:
da li lcd backpack sa gopro1 i 2 radi na gopro3 i ima li tko kakav za neki superprise?
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: izašao novi GOPRO 3+

Reply #71
Hvala, koliko sam skužio jedina razlika u lcd je što je za trojku touch screen
Karlo. 098-711-540, Sisak