Skip to main content

Topic: Moj prvi FPV (Read 26163 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #30
Koji buddybox? trainer kombinacija? Ako na isto mislimo, dvije stanice da upravljaju jednim modelom

to znam ali moraju li to biti iste stanice?

i mislim da sam se predomislio za osd koji bi mi preporucio i kaj mi sve treba?

hvala puno
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #31
Koji buddybox? trainer kombinacija? Ako na isto mislimo, dvije stanice da upravljaju jednim modelom

to znam ali moraju li to biti iste stanice?

i mislim da sam se predomislio za osd koji bi mi preporucio i kaj mi sve treba?

hvala puno
ne moraju biti iste stanice, bitno ti je samo da ima uskladis pinove na trainer portovima
OSD koji ima RTH ili Autopilot a da to radi kako treba je : EagleTree OSD Pro ili RVOSD ili Cyclops 5

Odg: Moj prvi FPV

Reply #32
Koji buddybox? trainer kombinacija? Ako na isto mislimo, dvije stanice da upravljaju jednim modelom

to znam ali moraju li to biti iste stanice?

i mislim da sam se predomislio za osd koji bi mi preporucio i kaj mi sve treba?

hvala puno
ne moraju biti iste stanice, bitno ti je samo da ima uskladis pinove na trainer portovima
OSD koji ima RTH ili Autopilot a da to radi kako treba je : EagleTree OSD Pro ili RVOSD ili Cyclops 5


hvala puno,

vidit cu kaj mi koji nudi pa cu odlucit.
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #33
Koji buddybox? trainer kombinacija? Ako na isto mislimo, dvije stanice da upravljaju jednim modelom

to znam ali moraju li to biti iste stanice?

i mislim da sam se predomislio za osd koji bi mi preporucio i kaj mi sve treba?

hvala puno
ne moraju biti iste stanice, bitno ti je samo da ima uskladis pinove na trainer portovima
OSD koji ima RTH ili Autopilot a da to radi kako treba je : EagleTree OSD Pro ili RVOSD ili Cyclops 5


hvala puno,

vidit cu kaj mi koji nudi pa cu odlucit.

Trazim...
                                ...Citam

Ali se jos uvjek neznak koji da uzmem. Nekak me vuce OSD PRO.
Mozes mi molimte reci kaj mi sve treba za osd pro i naci negdje di se prodaje za nisku cijenu.

Hvala
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #34
Nema niske cijene, pogledaj na HK ili na njihovoj stranici

Odg: Moj prvi FPV

Reply #35
Nema niske cijene, pogledaj na HK ili na njihovoj stranici

znam da nisu niske :( :'( :( :'(

ali vjerovatno necu uzat OSD. Kako na mijestima di cu letit ima uvjek nesto veliko po cemu prepoznajem di sam ja zakljucio sam da mi ne treba najveci razlog za OSD je da ne izgubim model. A nasao sam nekakav chip koji cu ugradit u avion a chio je nake vrsta lokatora.

[glow=red,2,300]Koji futaba 7C mislis 2.4GHz ili onu od 72mhz[/glow]
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #36
nema veči font?  :o
2,4G

Odg: Moj prvi FPV

Reply #37
nema veči font?  :o
2,4G
[move][glow=red,2,300]IMA[/glow][/move]

HVALA PUNO
KOJU OD OVIH DA UZMEM


Stock #       System    Mode Modulation Bands     Servos       Receiver       Rx NiCd               Tx NiCd
FUTK7000    7CA FASST    2    FASST    2.4GHz    (4) S3152    R617FS    NR4J 600mAh           NT8S600B 600mAh
FUTK7001    7CA FASST    2    FASST    2.4GHz    (4) S3152    R617FS    NR4RB 1000mAh    NT8S600B 600mAh
FUTK7002    7CA FASST    2    FASST    2.4GHz    (4) S3004    R617FS    NR4J 600mAh          NT8S600B 600mAh
FUTK7004    7CA FASST    2    FASST    2.4GHz           —          R617FS            —                  NT8S600B 600mAh
FUTK7005    7CH FASST    2    FASST    2.4GHz            —         R617FS             —                  NT8S600B 600mAh

ili

http://www.redneckrc.com/product-p/futk7000.htm
ili
http://www.readyheli.com/FUTK7005-Futaba-7C-FASST-24GHz-7ch--TXRX-Only-Mode-2-Heli-Version_p_32773.html

ili vi znate nesto bolje
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #38
OMG fićo, daj se saberi.
ok imaš 12 god, ali mislim da i mlađi od tebe znaju neka pravila.

pogledaj malo specs a ne samo lupati velika slova,  :-\

sve su te linakne stanice iste, čak i prijemnici, samo su različita serva u paketu i RX baterije,
najbolje uzeti bez serva i te RX baterije.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #39
OMG fićo, daj se saberi.
ok imaš 12 god, ali mislim da i mlađi od tebe znaju neka pravila.

pogledaj malo specs a ne samo lupati velika slova,  :-\

sve su te linakne stanice iste, čak i prijemnici, samo su različita serva u paketu i RX baterije,
najbolje uzeti bez serva i te RX baterije.

znam znam znam...

bez batterije nebi uzao i ono sam slucajno poslao malo prereno sada me vise zanima di da kupim znam citat i znam da oni imaju servace a koji ne. ja samo zelim znat koji mi vi preporucujete.
hvala ali neznam onda di da kupim batteriju za stanicu

najradze bi kupio jednu sa recieverom i batteriojom
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #40
molim te pogledaj svoj post iznad mog, pa onda opet moj post,
tko je spominjao da u BILO kojoj opciji nema batke za stanicu?
RX je oznaka za receiver a TX za transmitter,
dakle, ti dobiješ batku u stanici u SVIM onim opcijama. 
pa ako ti paše sve 5, ako ti ne paše staviš LiPo untura i radi ko puška.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #41
molim te pogledaj svoj post iznad mog, pa onda opet moj post,
tko je spominjao da u BILO kojoj opciji nema batke za stanicu?
RX je oznaka za receiver a TX za transmitter,
dakle, ti dobiješ batku u stanici u SVIM onim opcijama. 
pa ako ti paše sve 5, ako ti ne paše staviš LiPo untura i radi ko puška.
hvala,

znam. upravo sam skuzio da oni gore od kojih sam dobio tablu ne prodaju nego reklamiraju.

pa ja sam ti to zaboravio rec jer ja sam vec pricao o trecoj stranici ( ja sam krvi previse mislim )

Tomislav di bi mi ti preporucio da kupim stanicu futabu 7c 2.4GHz sa standardnim recieverom (neki koji je napravljen za stanicu )

Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Moj prvi FPV

Reply #42
molim te pogledaj svoj post iznad mog, pa onda opet moj post,
tko je spominjao da u BILO kojoj opciji nema batke za stanicu?
RX je oznaka za receiver a TX za transmitter,
dakle, ti dobiješ batku u stanici u SVIM onim opcijama. 
pa ako ti paše sve 5, ako ti ne paše staviš LiPo untura i radi ko puška.
hvala,

znam. upravo sam skuzio da oni gore od kojih sam dobio tablu ne prodaju nego reklamiraju.

pa ja sam ti to zaboravio rec jer ja sam vec pricao o trecoj stranici ( ja sam krvi previse mislim )

Tomislav di bi mi ti preporucio da kupim stanicu futabu 7c 2.4GHz sa standardnim recieverom (neki koji je napravljen za stanicu )

Sa stanicom je problem oko uvoza ako naručuješ poštom, jer najčešće pri uvozu traže dozvole koje koštaju dosta... Može biti i da ti prođe, ali teško, pogotovo u ZG...
Najsigurnije opcije su ti ili kupiti u HR od nekoga ili ići s autom do Slovenije ili Austrije i staviti ispod sjedala pri prolasku kroz granicu... A u kojem dućanu kupuješ je svejedno, cijene su svugdje otprilike iste

Odg: Moj prvi FPV

Reply #43
molim te pogledaj svoj post iznad mog, pa onda opet moj post,
tko je spominjao da u BILO kojoj opciji nema batke za stanicu?
RX je oznaka za receiver a TX za transmitter,
dakle, ti dobiješ batku u stanici u SVIM onim opcijama. 
pa ako ti paše sve 5, ako ti ne paše staviš LiPo untura i radi ko puška.
hvala,

znam. upravo sam skuzio da oni gore od kojih sam dobio tablu ne prodaju nego reklamiraju.

pa ja sam ti to zaboravio rec jer ja sam vec pricao o trecoj stranici ( ja sam krvi previse mislim )

Tomislav di bi mi ti preporucio da kupim stanicu futabu 7c 2.4GHz sa standardnim recieverom (neki koji je napravljen za stanicu )

Sa stanicom je problem oko uvoza ako naručuješ poštom, jer najčešće pri uvozu traže dozvole koje koštaju dosta... Može biti i da ti prođe, ali teško, pogotovo u ZG...
Najsigurnije opcije su ti ili kupiti u HR od nekoga ili ići s autom do Slovenije ili Austrije i staviti ispod sjedala pri prolasku kroz granicu... A u kojem dućanu kupuješ je svejedno, cijene su svugdje otprilike iste

Hvaka Zoki,

Zna li netko kako ide narucivanje u Njemacku ili Svicarsku.
Quote
ili ići s autom do Slovenije ili Austrije i staviti ispod sjedala pri prolasku kroz granicu...

zna li neko hobby shop oko Hrvatske jer kako cu kupit u austriji ili sloveniji ili kaj ja znam di?

Hvala Fico
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.