Skip to main content

Topic: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone) (Read 19036 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Ekipa imate u Lidlima trenutno za 200 kuna Parksideove "dremelice", cine se dosta u redu, pogotovo za tu lovu (govorim iz prijašnjeg iskustva sa njihovim alatima)
Večeras idem piknut jednu pa javim jesu ok.

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #1
Ne bacajte perje uzalud ,lezajevi imaju puno lokera i brzo odu

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #2
Ne bacajte perje uzalud ,lezajevi imaju puno lokera i brzo odu

hvala na upozorenju...su neki divlji lageri pa se ne da nabavit ili? najmanji problem zamijenit lager :)

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #3
mislim da nisu divlji lageri ,ali sam ju bacio u cosak i nisam ni gledao ,dalje koristim staru dremelicu ,btw nije lagere problem zamjenit ali je i  brzina bila nekonstantna


Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #4
Aha...znaci nema kontrolu nego samo klasicni izvor napajanja.
Onda nis, radje drljam sa starom Proxxonicom :)

Hvala puno!
Eto, kom treba za ove manje i lakse poslice, pravac Lidl :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #5
Moja ima regulaciju ali brzina ti sama hoce setat gore dolje ,doduse moja je kupljena prije 3 god. mozda su u meduvremenu nesto pradili na  kvaliteti

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #6
Za to koliko nekima (npr. meni) treba dremel,ovaj iz Lidla je čist ok.Za probušiti pokoju rupicu,zarezati ili poravnati nekaj na kapotažu ili krilu...Imam ga već dvije godine i radi ok.
Još sam si kupio onaj veći set glodala i puna šaka brade.
To su za sada moja iskustva. :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #7
Eto Krasny ipak idem u Lidl veceras :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #8
Iz mog iskustva samo riječi hvale za dotični set! Koristim ga dvije godine i pri tome ga nisam mazio. Čak sam nedavno naručio dijamantne rezne ploče sa ebaya :
http://www.ebay.com/itm/131038577539?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
s kojima bez problema režem vijke.

Ipak problema je bilo. Nisu me mučili nestalni okretaji niti ležajevi, nego mi je zbog preopterećenja proklizalo vratilo motora, ali to se lako riješi novim vijkom :D nego, veći problem mi je bio taj spiralni kabel, koji je pukao negdje ispod izolacije, pa sam morao skratit kabel.
Sve u svemu, vrijedi te pare. Pogotovo sada. Onda je set koštao 220 kn.

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #9
Hvala puno na osobnom "doživljaju"! Evo čekam da mi završi smjena pa idem kupit.

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #10
Ja imam isto doticnu i dodatni set nastavaka, sluzi odlicno osim sto joj nedostaje snage, ali vecini od nas je dovoljna  :)
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

 

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #11
eh, kad bi barem imali za kupiti stolnu modelarsku pilu...bila jednom navodno, i to za samo 450kn.... ali nikako da je stave
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #12
Po njihovom najavnom katalogu za ovu godinu pise da ce parkside proizvode imati u 12.mj. pa ce mozda i ona biti  :)
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #13
 Kupio danas.
Međutim u današnjoj akciji četvrtkom nude i set od 99 reznih i brusnih dijelova koji koštaju 49,99 kuna. Sama spravica košta 179,99 kuna, tako da me kompletan cirkus izašao oko 230 kuna.
U osnovnoj ponudi mašine ima jako malo reznih i brusnih dijelova, tako da sam morao ''popraviti asortiman''.
Koliko dugo će raditi, vidjet ćemo, ali za te novce ne treba previše siliti novog ljubimca.
Osim toga pogledajte cijene originalnog ''Dremela'' i sve će vam biti jasno.
Malo sam isprobavao i u osnovi jako sam zadovoljan. Koliko dugo pitanje pažnje i sreće  ;).
Prije par godina kupljena je u Lidlu i dekupir pila istog proizvođača.
Za nju samo riječi hvale. Osim toga sve mašine firme ''Parkside'' a imam ih nekoliko
i dan danas odrađuju posao. U svakom slučaju to je bolji izbor nego firma tipa ''Liam Ni son'' :D

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #14
eh, kad bi barem imali za kupiti stolnu modelarsku pilu...bila jednom navodno, i to za samo 450kn.... ali nikako da je stave
imam ja doticnu pilu radi perfekno,naravno za te pare.imam aku lipo busilicu,dvije modelarske, jedna jaca i jedna slabija,spricu za farbanje koja je kostala 90 kn,i koja sprica mrakaca,tak da mogu iz vlastitog iskustva preporuciti lidlove proizvode :)