Skip to main content

Topic: Gradnja Hvar-Canadair CL-415 (Read 8695 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Gradnja je pocela ima vec sigurno 2ili3 sedmice.

 

Odg: canadair

Reply #1
To je za sada to.imam jos slika u mob pa kada ih budemm stavio u komp stavim ih ovje.

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #2
dobro napreduješ

a i motori uskoro stižu...

a koji je raspon uopce....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #3
Raspon 140cm-duzina 94.tezina za sada u ovom stanju 265g.donji dio sam premazao epoxyiem a jos ide spric kit i plasticna boja radi vodopropusnosti.a za bocne plovke imam blatobrane od toliko lagane ljevane plastike da bi od balze sigurno bili dosta tezi samo ih moram dole malo uvrnut radi povrsine jer bi ovako sigurno tonuli imam i sliku pa cu stavit.

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #4
Evo ovako od prilike kako ide ova crvena crta moram dobit donji dio kao id broda.imam 4 takva blatobrana tako da na jednom izvodim experimente.imam slicnu masinu na paru sta reklamiraju na tv pa se s njom dosta lako da oblikovat.probat cu dobit to sto zelim valjda ce mi bog biti upomoc jer oba moraju piti ista .

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #5
Svaka čast majstore. Samo tako dalje :D
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #6
evo navucen kit prebrusen u vodenoj linii i za svaki slucaj sam premazao smolom.

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #7
Ide to tebi ,, ma sjaji se ko pasja m..da;što če tek biti kam mu legne boja!!! samo naprid majstore s hvara.... pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #8
he he a i on je svama.uvijek vjeran svom gazdi. :)

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #9
Evo i pocelo je farbanje.nisam zadovoljan jer je vlazno i hladno vrijeme morao sam grijat a to cu kada budem farbao  krilo pozdrav.ovaj buzir na desnij strani sam bio zaboravio izvuc ali bilo je eci peci pec i otvorio sam rupu taman na pravo mjesto.PZD upalilo je.Horizontalac vec u funkcii a vertikalac mislim veceras pozdrav

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #10
fenomenalno..svaka cast  ;)

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #11
E nisam rekao naj vaznie.smocio sam ga u kadi do kabine iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne pusta :D


Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #13
evo još zeru radova koi su nažalost spori :(

Odg: Gradnja Hvar-Canadair CL-415

Reply #14
ovo tresce na podu je pretostavljam prosli model kojeg su se klinci docepali  ;D

super zgleda , mene fura to sa vode polijetanje .. jedva cekam filmic