Skip to main content

Topic: Katamaran setup-gradnja (Read 21250 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #30
znaći, sutra pada dirka 8)

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #31
mogu do 12,pa se javi...
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #32
Momci jel dolazite popodne na travicu il natezete glisere? :)

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #33
Danas niš od mene,dječji rođendan kod kumova... :-[
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #34
Par slika,tek toliko da nekaj objavim... :)

Pri spajanju novih batki 4S eksplodirao Hobbywing ESC pa je stavljen malo modificirani YEP 150A i sad vrtiiiii...  :P
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #35
dupli ulaz za vodu?

to se tak jako grije?

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #36
Nemam pojma ali ziher je ziher!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #37
odlican je  :) najbolja sulucija i je da se posebno hladi motor a posebno esc, na svom spartanu to jos nisam napravio pa se malo zna ugrijat jace  ;D svidja mi se ovaj tvoj dodatni dovod vode, jednostavan je tako da mislim da cu na isti nacin sebi upgrejdat dodatno hladjenje  :)

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #38
 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #39
Bili smo danas na preljevnici napraviti par krugova.
brzina ok ali pojavljuje se PROBLEM:

YEP 150A ESC se nakon nekog vremena (2 kruga) zgasi na ful gasu (bec radi) i vrati nakon par sekundi i tako par puta.
Opet dam puni gas i stane! ???

To se dogodilo i Mirtu vikend prije.
Čitao sam na forumima da se to događa ekipi na helićima i avionima i da je izgleda neka fora u BEC-u,izgubi napon ili mu padne i automatski ESC prepozna gubitak signala iz prijemnika i ode u fail safe,tj. ubije gas.

Ajmo probati sa vanjskim BEC-om!

Savjeti,ispravke?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #40
Smanji prop, preveliki je za 3000KV. 42mm prop je za 2200KV na 4S (motor Leopard 3674 2200KV 2,2KW, Turnigy 120A ESC na 4S setupu nakon 7 minuta vožnje lagano topli). Negdje oko 34-36mm prop bi bio OK, treba testirati.

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #41
Imaš kojeg za probu za slijedeći put?Osovina je 3/16
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #42
Externi BEC ti nece pomoci. Nije u tome problem vec u tome sto regler "blokira" preveliku struju.
Smanji elisu ili stavi auto regler koji puno bolje podnosi ogromne, ali kratke skokove u potrosnji struje :)

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #43
Možda neki od FAP-a??? ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Katamaran setup-gradnja

Reply #44
Imam 34mm plastični prop za osovinu 4mm, mislim da to paše pa možemo probati slijedeći put.