Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1035945 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1650
Nego sad sam tek skuzio na tvom videu neku kucu, izgleda napusteno, kako nam je to promaklo

Kad ne slusas jazavca kad ti zadaje rutu ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1651
Ici cemo sljedeci put na drugu taktiku. Oznacimo rutu i idemo jedan po jedan i stopamo prolazno vrijeme

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1652
Eh eh oznacit rutu okej ali time trial mi nije neka fora...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1653
Pa netko je imao pun gepek strelica ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1654
Odnosno tri stvarno velike ! :p

Balone nek neko dofura. Vidli ste kak vani rokaju s balonima. Tak je najlakse obiljezit. Cek nadjem video pa posaljem



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1657
Lik je legenda. Reko mi je da zna doci solo ovak u sumu sa 20-ak baterija i par sati roka i to solo, kaze da mu je koncentracija tad najbolja. Bez treninga nema napretka. Ali npr sto je zanimljivo, kaze da uopce nezna voziti na LOS, jako slabo, samo FPV roka

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1658
Nebi vjerovo covjek... zamisli, dodjes i kazes mu daj ajde malo na los 50m samo i onak nema pojma :)

Salim se malo :)
Vozi nenadjebivo !
Ovo u garazama je pre pre !

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1659
 ??? ??? ??? ??? ???

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1660
A neznam jesi skuzio kako nitko nema nogice na quadovima, prvo zapnes s njima, drugo stalno pucaju. ja sam i na svojem skinuo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1661
Vidio sam u nedjelju i bas sam htio skomentirat da kaj si ih skinuo zbog zapinjanja....
A jbga ja se jos ne usudim.. al uskoro... oprema polako stize ;) antenice i tx su vec dosli to si vidio ;)
Cemo da vozimo ! :)
Ovak na los mi je fakat perspektiva medju drvecem nula bodova.. zajurim se, prodjem ja izmedju, al nije bas neki osjecaj kad u biti nisi siguran jel prolazis ili ides drito u drvo :)
Ak pocne snjezit, podmitit cu sve redare u garazama u zg-u da me puste da vjezbam kad stigne sve od opreme :)

Btw. probao sam sve zive rukavice koje imam doma i jednostavno nemres, nema tog feelinga u prstima :-/
Mozda one s otvorenim prstima...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1662
Jesi vidio Denisa, lik se opremio, imao one za zicanje  :D . Pa da zato je on tako vozio, znao sam da  vara  ;D . Nego nisam ni ja vozio u garazi, bas bi probao

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1663
Kod mene ne zapinje ništa...  :) ;)

Ako zapne, zapne citav quad  :D :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1664
Tko zna kak je Denis doso do opreme :)
Znas ti kolko ima od dubrave do samobora ?
Ziher je stao par puta, malo se prosece dalje od auta (a dobro moze i oko auta :p) i odmah mu rulja daje pare s tim rukavicama. Nije ni cudo da ima tolko quadova ;)