Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036017 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2655
crna minus, crvena plus, ostalo kanali, nemoj fulat + i -  ;) :D

edit, koliko vidim po slici ti si upravo obrnuto spojio plus i minus
 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2656
Crvena ili 5V ti je uvijek u sredini!!!

edit: IronicGti je bio brži,,, nadam se da nisi resiver skurio ?!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2657
E sad jel vidis ovo na recieveru (S + - ) Bind bat e sad kako idu ti mali konektori ovako ili na prvo slici kako sam napravio

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2658
na bat spojis skroz dole minus, u sredinu plus, i to je to, a kanale spojis na skroz gornje pinove

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2659
Ahh cemu onda ostalih 22 pina

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2660
minusi su svi minusevi u redu, plusevi su svi plusevi u redu  ;D , ostali gornji pinovi su signali ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2661
Aha kao plocica experimentalna...baza :)
P.S. nece mi moci ovaj reciever cijeli stati u quad, ocu ga izvaditi iz ove kutijice?
I jel trebam prepraviti antenu?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2662
sad si vec poceo kemijati :D daj ga nekako uguraj nutra, nebi ti bas preporucao da ga vadis iz kucista

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2663
Haha a sta cu, upoznajem se tek s ovim :)
Hm dobro ajde staviti cu ga u lezei polozaj i prcvrstim ga cicak trakom.
Jos sutra regleri dolaze i onda onda zavrsno spajanje, ocekujte pilanje sutra  :P :P


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2665
Taj Blade Nano mi je brutala, ful stabilno leti, nabavit cu ga ja vec kad tad. Jesi vidio lik ima Carl Zeiss cvike, uff to bi htio probat

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2666
Da,ovaj Nano je baš dobar. Ali je skup u RTF setu,jedino za ove što imaju Spectrum,pa da kupe BNF. BNF je oko 100$.A ove cvike su mu preeeeeskupe za moj ukus.  Ali fazon je skroz dobar. Nevjerovatno je stabilan i miran,vidi kako ga lik bez greške leti kroz najmanje prolaze. Baš precizno.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2667
Ja sam Blade Nano obecao svojoj curi :'( !

@Euformelo
Labavo mi izgledaju te zicice na receiveru.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2668
Hm aa takvi su pinovim, hm mozda bi bili stabilniji da su onako kao na esc-u po tri pina

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2669
Ako imas koju plastiku od 3 pina ili vise.. izvuci zice iz tih sa jednim pinom i stavi u plastiku od vise pinova. Ili zaljepi ih zajedno.