Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342163 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #255
 :) :)
Odlicne fotke, vidim da NAZE prevladavaju.


Odg: quad iz Slavonije

Reply #257
Nadam se da cete nas posjetit. U svakom slucaju vidimo se cim uzmem motore (ih da mi nije registracije vec bi bili na putu ovako ce se morati pricekat) ili valja prodati nesta :D APM 2.5+GPS, DJI 920KV (7.kom) s boljim lezajevima motori i kopterworx prop 9x5, 2 aviona s tim da jedan ima i motor i regler tj full setup koji je potrebno ugradit te u oba su ugradjena serva. Uglavnom tnx na prezentaciji i nakon malo istrazivanja definitivno sam se odlucio na verziju 710KV (te vjerovatno elise 11'') iako cemo istestirati pa vidjeti koje su najbolje ;) te nakon toga uzeti prop. Iako kao sto kazes nebi pogrijesio ni s 810. Stvarno su me iznenadili motori izgledaju bas mocno i kvalitetno.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #258
Vidim našli se kod Maria u Vinkovcima. Dobro je upoznavati se i razmjenjivati iskustva. Nastavite samo tako. Možda se dogovorimo, krajem 9 mjeseca svi da se nađemo u Slavonskom Brodu. Došao bi i Oltimer samnom.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #259
Mrak ekipa, e da sam bar malo blize i ja bi dosao na neki fpv po slavonskim ravnicama da promjenim okolis i na koju rakijicu,  ;D

Odg: quad iz Slavonije

Reply #260
Nema problema samo javite kad da se mogu organizirati na poslu i uzeti dan. Ili najbolje predlozite pa ja vidim raspored pa da dodjete kada sam slobodan. Rostilj i cijelodnevno druzenje uz letenje :D

Hm bas gledam raspored radim taj vikend krajem 9 mjeseca ali 21.22 sam slobodan ili pocetkom 10 mjeseca
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #261
E to su ti slavonci , uvijek spremni na akciju, a da bar ja mogu tako , ali posao je takav da jedva i ovo malo odvozim, Bodul zavidim ti sto se toga tice 8)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #262
Nije problem kada budemo dolazili, ima mjesta za još jednoga. Ionako ujutro krećemo iz Zagreba i navečer se vraćamo.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #263
Dečki rakije ima stare-mlade kake god....vina...pive... za vodu nisam siguran :)

Ajde dogovorite neki termin ja ću se organizirati - donosim gore navedeno i divljetine za čobanac.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #264
Hm...imam neobičan problem.
Duebas mi poslao neki mali gimbal da ga postavim na quada i da se poigram s njim zajedno s Markom ali nemam ideju kako da postavim kameru. :) :) :) :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #265
Zgodna kamerica, probaj ju zipat pa bude stala  ::)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #266
Imaš kakav softwer ili misliš mehanički :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #267
Kombinacija, uzmes microsoft škripac, cuj trebas apache helic da fura tu kameru  8)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #268
Ide na mini slavonca ali s 40A reglerima.. :) :)