Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342046 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.


 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #272
Slavonac na steroidima, ovo mi se svidja, dali ocekujemo kakav fpv sa quadom uskoro  ;D

Odg: quad iz Slavonije

Reply #273
Slavonac na steroidima, ovo mi se svidja, dali ocekujemo kakav fpv sa quadom uskoro  ;D

Mozda ako stavim APM, no kako imam 10 NTM motora slobodnih, X8 ili mini bi mogao biti za FPV,
sada mi je FPV najzabavniji na avionu, sve je kod mene na cicak pa lako prebacim.

KK2 je za FPV profice, ja se jos ne usudim, s APM upalim loiter pa lagano gledam okolo,
na hexi sam letio FPV i nije tesko ( APM je bio gore).

Davno sam probao KK2 i fatsharkice i sav sam se izgubio, nije to jos za mene.

Sada me svrbi pretjerivanje recimo 14" elise na 4s, ili ako bas pretjeram 15" na 4s,
na KK2 sve leti.


Odg: quad iz Slavonije

Reply #274
Malo maltretiranja nije loše s vremena na vrijeme. :)
Koliki je bio flight time.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #275
Malo maltretiranja nije loše s vremena na vrijeme. :)
Koliki je bio flight time.

Nekih 12.5 min, i nije puno manji od laganice 13-14 min,
to je s 2 x 2650 4s sto mi je najprakticnije, tj najbolji omjer snage, pouzdanosti i flight tajma.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #276
Evo bas se dogovorio sa Bangom oko fpv kamerice tako da ubrzo imam sve spremno za fpv letenje sa gimbalom i nadam se vrhunske snimke. Moram smisliti neku kombinaciju da doletim malo u Slavoniju i da mi pokazes tog svog zagija i da nabacimo svi zajedno neko letenje

Odg: quad iz Slavonije

Reply #277
Evo bas se dogovorio sa Bangom oko fpv kamerice tako da ubrzo imam sve spremno za fpv letenje sa gimbalom i nadam se vrhunske snimke. Moram smisliti neku kombinaciju da doletim malo u Slavoniju i da mi pokazes tog svog zagija i da nabacimo svi zajedno neko letenje

Samo dodji,
iznenadit ces se koliko je miran i dobar XL za FPV,
danas sam bas demostrirao kako se ponasa XL u stall ( namjerno izazvan, inace i tesko upada), samo propadne i sam se ispravi, ideal za FPV.

Kako imas immersion mozes slobodno probati kako ti se svidja slika na monitoru dok letis s svojom novom kamericom.

Kako znam da si rodjen za Zagija, vozi ga koliko te volja. :)

Jos ako ti se i Ivor svidi...

Svakako dodji. :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #278
Ma meni se sve svidja sto ima krila i leti brzo, moram i sebi sloziti neki fpv avionac, trenutno je quad na remontu

Odg: quad iz Slavonije

Reply #279
Ma meni se sve svidja sto ima krila i leti brzo, moram i sebi sloziti neki fpv avionac, trenutno je quad na remontu

Barem brzih modela ima kod mene,
P40 funfighter ti posudim i leti doma, ako imas 4s ici ce i ludjacki brzo.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #280
Sto je bilo s quadom?


Ma meni se sve svidja sto ima krila i leti brzo, moram i sebi sloziti neki fpv avionac, trenutno je quad na remontu
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #281
Ma nista nego nabacujem fpv opremu i sve podesavam tako da radi na 3S setupu, gimbal, propovi . Uglavnom neide me zadnje vrijeme za narudbama, sve sto mi stigne ne radi, prvo gopro 3 i sad sam dobio onaj 5.8GHz 600mW 32CH komplet i naravno predajnik ne radi, sad ga moram slati nazad. Ali imam immersion backup


Odg: quad iz Slavonije

Reply #283
Pod hitno treba riješavati alt hold za kk2 jer jedino kada letim s kk2 osječam se sigurno.

Lijep filmić , danas bio duebas u mene donio nekih novih igrački za testirati pa se malo letilo i igralo u podrumu.
Postam kada obradim videa..

Odg: quad iz Slavonije

Reply #284
http://www.youtube.com/watch?v=NkcaEut3c3U

Noćni let iznad sela u potpunom mraku ,po preporuci Duje  hero3 postavio na 25fps i 1080.

Duje dobro to izgleda sutra ide nova tura noćnih aktivnosti. :)