Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342161 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.



 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #333
http://www.youtube.com/watch?v=awZohFV6WVE

Napokon uhvatio malo vremena za još jedno testiranje upravo namontiranoga zenmuse gimbala.

Čekao sam malo vjetra da test bude teži i zahtijevniji - puhao je oko 4-5 m/s.
Za sada je samo obradjen snimak iz lumixa s zemlje, sutra kada obradim s hero3 postam radi usporedbe.
Snimao sam u testu objekat na par metara daljina i mali zenmuse se ponaša stvarno super.

Obzirom da trenutačno imam u podrumu dva quada s identičnim setupom osim što je ovdje umjesto naze lite naza v2,upoređevao sam malo na vjetru.

v2 je bolja u nekoliko stvari kao što je polijetanje,slijetanje,stabilnost na vjetru,brzo vertikalno spuštanje....u početku je teško zamijetiti razliku ali nakon desetak letova-osjeti se  :) :)

Ostalo kasnije kada se obradi....


Odg: quad iz Slavonije

Reply #335
imas neki video sa zenmuse-a

Odg: quad iz Slavonije

Reply #336
ti si stvarno kralj  ;D  kraljeva
svaka čast :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #337
Ima trenutno je u obradi.
Biti će ujutro postan...

Odg: quad iz Slavonije

Reply #338
video sa zena se placa  :D  uplatu izvrsite na br racuna 23460000-12345678910  ;D
svaka čast :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #339
Oprosti što ne pratim, jesi završio oktu slavonca?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

quad iz Slavonije

Reply #340
Daj mi rijesi antene blizi se vikend, a ja slobodan pa da malo fpv probam
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #341
Bit će hantene ne brini :) :) :) :)

Ovo mi je bio prioritet sada je na redu x8...

Odg: quad iz Slavonije

Reply #342
Rasturaš čoviječe  :)
Mogli bi jednom okupit multirotore made in Slavonija  :)


http://www.youtube.com/watch?v=awZohFV6WVE

Napokon uhvatio malo vremena za još jedno testiranje upravo namontiranoga zenmuse gimbala.

Čekao sam malo vjetra da test bude teži i zahtijevniji - puhao je oko 4-5 m/s.
Za sada je samo obradjen snimak iz lumixa s zemlje, sutra kada obradim s hero3 postam radi usporedbe.
Snimao sam u testu objekat na par metara daljina i mali zenmuse se ponaša stvarno super.

Obzirom da trenutačno imam u podrumu dva quada s identičnim setupom osim što je ovdje umjesto naze lite naza v2,upoređevao sam malo na vjetru.

v2 je bolja u nekoliko stvari kao što je polijetanje,slijetanje,stabilnost na vjetru,brzo vertikalno spuštanje....u početku je teško zamijetiti razliku ali nakon desetak letova-osjeti se  :) :)

Ostalo kasnije kada se obradi....
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #343
Može frankycro.

Opalimo po šljivi i rotore u zrak... :) evo banga je poslao neki poziv treba se samo dogovoriti datum.
Treba se skupit na hrpu malo letit,malo popit,malo pojest,i što je najvažnije razmjeniti iskustva i ideje....