Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342252 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #495
Mrak propovi, malo jesu skuplji ali tako i rade :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #496
Zanimljiv test temperatura motora, quad iznesen van sa 22 stupnja, prije leta na zavojnicama motora izmjereno 15 stupnjeva, nakon 10 minutnog leta, zavojnice na prednjima 9 stupnjeva, a na zadnjima 10 stupnjeva, a vani 3 stupnja. U biti za vrijeme leta sam zapravo hladio motore  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: quad iz Slavonije

Reply #498
Stvarno quad je premočan, vrhunski si to slozio franky

Odg: quad iz Slavonije

Reply #499
Franky , Ti inače slažeš kvalitetno ali ovaj put držim da si napravio i  najlijepši quad , za mene naravno ..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: quad iz Slavonije

Reply #500
 ;D

Žena ne smije znat koliko je potrošeno na dijelove  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #501
Ako budeš zločest....javit će mo koliko .... :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: quad iz Slavonije

Reply #503
Winter Slavonijan FPV meeting mi pada na pamet  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 


Odg: quad iz Slavonije

Reply #506
Jedna od pozicija VTX koja mi je dala dobre rezultate, premjestao sam na licu mjesta pa sam upotrijebio sta mi je bilo pri ruci ( gumice).

[attachimg=1]


Odg: quad iz Slavonije

Reply #507
Quote
Winter Slavonijan FPV meeting mi pada na pamet  :)
bolje Winter ČRP meeting!
Čobanac-Roštilj-Pivo

 :) :) :) :)


 Ja sam ZA. Samo recite kada. Ionako moram u Osijek doći iza Nove  :-*
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #508
S VTX-om samo malo niže dolje ispod frejma i sve ok, baš kao na slici, mogao bi ići i gore iznad ako se ne koriste karbonski propeleri - primjetio sam da ako signal prolazi kroz rotirajući karbonski propeler pokupi neku smetnju. Ali opet bolje ispod pogotovo ako se misli ići u velike visine.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #509
S VTX-om samo malo niže dolje ispod frejma i sve ok, baš kao na slici, mogao bi ići i gore iznad ako se ne koriste karbonski propeleri - primjetio sam da ako signal prolazi kroz rotirajući karbonski propeler pokupi neku smetnju. Ali opet bolje ispod pogotovo ako se misli ići u velike visine.

Tako nekako su i moja zakljucivanja.

Ako je odmah ispod frejma pojave se crte, pre blizu regleri i ostala elektronika mozda da su ESC bili na krakovima.

gore kao i naza gps u slucaju da se leti iznad stanice cijeli okvir smeta, no dobro za u daljinu,

sredina lijevo ili desno okrenuto prema dolje nije losa pozicija ali uvijek je bolje udaljiti vtx od prijemnika i ostale elktronike.

ravno iza okrenuto prema dolje dobra pozicija za od sebe, nesto losija u povratku ako se leti nize.