Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342022 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #1530
Sutra prijavljujem.... :)
Danas se letilo iz gušta....s dvije batke 4s 5000mah 30c 31 minutu aktivnoga leta bez stajanja.....prešao 18km što znači da ima prostora za testiranje antena dovoljno... :)

Odg: SD team testiranja

Reply #1531
Hvala M&M. Pažnju svjetskih FPV letača usmjeravate na Hrvatsku..
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SD team testiranja

Reply #1532
Definitivno XL fantastican za FPV testiranja,
domaci proizvod, Plavi dizajnirao, jeftin, pouzdan...

Meni najbitnije da lako stane u auto, nema sklapanja samo bacim i leti.

Ujedno i slika Ivora od jucer, ovi produzeni praznici su ispunjeni letenjem,
za sve uvjete ima model kojemu to ne smeta.






Odg: SD team testiranja

Reply #1534
Vidim Marko kockica ti je super, ali zagi je no.1 FPV stroj, moram i ja lagano poceti malo voziti zagija da ne zakržljam sa letenjem aviona

Odg: SD team testiranja

Reply #1535
Vidim Marko kockica ti je super, ali zagi je no.1 FPV stroj, moram i ja lagano poceti malo voziti zagija da ne zakržljam sa letenjem aviona

To sekile, samo naprijed,
ne bi me cudilo da uskoro vozis Zagija kroz krosnje.  :) ;)

 

Odg: SD team testiranja

Reply #1536
E sa zagijem bi prije kroz oblake, cekam takav tvoj video  ;D ;D

Odg: SD team testiranja

Reply #1537
E sa zagijem bi prije kroz oblake, cekam takav tvoj video  ;D ;D

Bit ce, no moram barem neki OSD s lokacijom, ili autopilota,
ovako ako odem iznad oblaka izgubit cu se.

No ne brini 2 avio projekta su mi u planu,
jedan je dobar glajder za FPV jedrenje,
a drugi je long range avion tu bi napokon iskoristio 2.3 Ghz koji nisam uspio prodati a mogao bi ici preko 20 km,
ako bude srece i 40. :-)

No polako, ja ti stalno po malo napredujem,
meni se cini sporo, ali ide.

Odg: SD team testiranja

Reply #1538
Evo malo letenja i od mene, najviše se letilo sa drugim quadom s kw2 motorima ali s njega nemam snimke jer mi nije praktično nosit laptop i easycap a neki mini dvr zasad nemam, nekako sad s njim najviše FPV-am, nema GPS-a, samo pilot, stroj i video prijenos, jako je upravljiv i agilan ali nije za pretjerano jurcanje kao npr Krešini strojevi  :), više je onako za lagani FPV (do cca 60km/h) s totalno lite OSD-om, napon batke, štoperica i RSSI napon. Njega sam sad več lagano izguštao tako da ide u prodaju nebi li se moglo početi sklapati i jedna jurilica, nadam se uskoro.
I popularni Slavonac-karbonac je letio preko blagdana, ništa posebno, bio je lagani vjetar, nove baterije, klizi laganini kao i inače, može i brže ali ga nisam zasad uspio natjerat preko 85km/h. Diversity VRX me sve više oduševljava, luda je kombinacija sa helixom 7 turn za nadaleko i spironet za blizu, pokrivenost signalom je zagarantirana, mikro prekida apsolutno nema, također LRS bi uskoro trebao malo upotpuniti tu priču, ostajem vjeran kopterima iako sam imao prilike u više navrata letat s koleginim Easystarom i super je ali svejedno mi nije ni na jednoj skorijoj stavki na listi želja naspram svih drugih stvari za koptere koje jesu.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=hnh3-_tV5FI
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1539
Fascinira me na tom tvom karboncu mirnoća, tocno se vidi kad stanes u zraku ovaj kao ukopan, jbt kao da imas troosni gimbal, uopce ne pliva po yaw-u , neznam kako si to uspio ali odlicno radi.

Odg: SD team testiranja

Reply #1540
Ima dosta mase u ležečem položaju, 900g baterija pozadi i 350g naprijed ali više nego duplo isturenih tako da je zakon poluge zadovoljen i sve je u cg-u, za tu masu je več potrebna određena energija da se zakrene u stranu, mislim da ga to dodatno stabilizira, ali svejedno ovi tigeri u kombinaciji s njihovim originalnim ESC-ima i naravno lopatama od propelera imaju izuzetno jak yaw autoritet i mogu pokrenut i zaustavit tu masu razbacanu po x osi momentalno. Dosta sam eksperimentirao sa yaw gainom također. No svejedno za idealne rezultate i da bi svaki kadar bio 100% iskoristiv potrebna je 3. os, jučer je samnom letio Ivan - on je uzeo onaj tvoj DJI stroj to isto za njegove potrebe lijepo radi ali čim je vjetar počme gadno plesat po yaw-u, mislim da ćemo obojica završit sa zenmuse h3-3d dogledno - konkretno njemu će to čuda napravit u snimci, a meni će isto malo doprinijeti u kvaliteti snimke.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1541
Slao sam kolegi tezinu Zagija XL pa i nije nesto tezak.

715 g s FPV opremom bez baterije.

Sama FPV oprema 60-65g

Baterija nano tech 2200 3s 175-180g

AUW 890g

Ne znam kolika mu je tocno povrsina ali omjer bi morao biti dobar.

Odg: SD team testiranja

Reply #1542
Danas letio s 4 batke od 5000 mah 20c bez gimbala i kamere s cmos fpv camerom.
FT cca44 minute, ali batke iscjedjene do kraja... ;D

Odg: SD team testiranja

Reply #1543
Nadmasio si quad long flightera,  :) ;)
ja nisam uspio preko 43 min.

Odg: SD team testiranja

Reply #1544
Slao sam kolegi tezinu Zagija XL pa i nije nesto tezak.

715 g s FPV opremom bez baterije.

Sama FPV oprema 60-65g

Baterija nano tech 2200 3s 175-180g

AUW 890g

Ne znam kolika mu je tocno povrsina ali omjer bi morao biti dobar.

E moj Srep, doživio sam ja da čovjek i nakon svih uputa i postupaka izrade sklopi standardni zagi koji je bio
1,5kg bez baterije, epoxija je potrošio bar pola kile.